Giesse Cephe Makası Fiyatları

Giesse Cephe Makası Fiyatlarını hemen öğrenebileceğiniz firmamızın kurumsal web sitesi aracılığı ile pek çok Giesse markalı ürüne erişebilir ve İstanbul’un en uygun fiyatlarını alabilirsiniz.

Kanyon Yapı olarak Türkiye’nin her yerine Giesse markalı ürünlerin gönderimini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekteyiz. Talep ettiğiniz Giesse markalı cephe makaslarının gelin özelliklerine hep birlikte bakalım;

Giesse cephe makasları arasında bulunan GS HD P tipindeki makaslar, binaların cephelerindeki açılımlarda kullanılmak amacı ile yüksek taşıma kapasitesi bulunan, oldukça dayanıklı, sağlam ürünlerdir. Gizli kanat makası olan bu ürünler sektörün öncü markası Giesse tarafından üretilmekte ve yapı ekipmanları pazarındaki pek çok ihtiyacı karşılamaktadır. Farklı ölçüler ile satışa sunulan cephe makasları kutu içerisinde sunulur. Kutu içinde 6 takım bulunan Giesse cephe makasları sağ ve sol makastan oluşmaktadır. Kanatların harici bir şekilde açılması için ayarlanan, açı için bir mekanizması bulunan bu ürün, kanat açma ve kapamada kuvvet ayarı yer alabilmektedir.

Giesse cephe makaslarında kanat uzunluklarına bağlı olarak 15 ile 30 derece açılarda açılım yapılabilmesi sağlanabilmektedir. Giesse cephe makası ürünü kullanımı ile menteşelerin yük kapasiteleri, menteşelerin cephe pencerelerine bağlanabilmesi amacı ile kullanılan alet kitine bağlıdır. Ortalama olarak bunlar 130 kilogram ile 180 kilogram olabilmektedir. Giesse cephe makası ürünü menteşesinde yer alan mekanizma INOX paslanmaz çelikten imal edilmiş bir üründür. A2 sınıfı civataları bulunan bu ürüne Kanyon Yapı aracılığı ile hemen sahip olabilirsiniz.

Giesse Cephe Makası

Türkiye’nin herhangi bir yerinden GİESSE CEPHE MAKASI ürününü sipariş vermek isterseniz, 0216 314 56 40 numarası üzerinden firmamıza ulaşabilir ve siparişlerinizi geçebilirsiniz. Ürün ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular, teknik detaylar ve diğer talepler içinde aynı numara üzerinden müşteri hizmetlerimizle görüşme yapabilir ve tüm sorularınızın yanıtını alabilirsiniz.

Kanyon Yapı olarak Giesse markalı tüm ürün ve yapı ekipmanları için en uygun fiyatları vermekteyiz. Sizlerde talep ettiğiniz ürün ile ilgili bizi aramadan, bizden fiyat almadan asla karar vermeyin.