Giesse Pencere Kolu / Asia Eksenel Kol

Giesse Pencere Kolu / Asia Eksenel Kolu ürününü firmamızın kurumsal web sitesinden inceleyebilir ve alanında uzman kadromuzdan incelemekte olduğunuz bu ürün için, en uygun fiyat tekliflerini temin etmenizin ardından, tüm Türkiye’ye teslimat için siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kanyon Yapı firmamız talep olması halinde komşu ülkelerden gelecek olan yurt dışı siparişlerini de ivedi bir şekilde hazırlayarak, bulundukları ülkelere sevk edebilmektedir. Sizlerde sektörün en kaliteli markalarının, en kaliteli ürünlerini Kanyon Yapı firmasından sipariş verebilirsiniz.

Giesse Pencere Kolu / Asia Eksenel Kol ürünlerine bakıldığında, Tek açılım, çift açılım ve mikro-ventilasyonlu çift açılımlar için sağ/sol eksenel kol ürünlerinin en iyi üreticisi olan Giesse’nin bazı ürünlerine firmamız aracılığı ile erişebilirsiniz.

Vazgeçilmez bir tasarıma sahip olan Giesse markalı bu üründe farklı ürün çeşitleri yer almaktadır. Son dönemin popüler ürünü olan Asia Eksenel Kol, bazı talepleri karşılamak adına firmanın geliştirmiş, tasarlamış olduğu bir üründür. Ürüne bakıldığında keskin hatları bulunan modern bir çizgi ile karşımıza çıkmaktadır. Yüksek kalitede döküm malzemesi kullanılan Asia Eksenel Kol ürününde homojen renk ve aşınma direncine karşı maksimum özellikler yer almaktadır. Mekanik performansına baktığımızda ise, asia eksenel kol ürünü Giesse markasının son dönemlerinde çeşitliliğini arttıran renklerinin tamamı uygulanabilen bir ürün olmaktadır. Renk kartelasına bakıldığında RAL renklerinin tamamından üretilebilen bir üründür. Dilerseniz boyalı olarak da bu renkler üzerinden firmamıza siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sizlerde 0216 314 56 40 numarasından bizlere ulaşarak, Giesse markasının bu muhteşem ürününü sipariş verebilirsiniz.