Giesse Pencere Motor Sistemleri

Giesse Pencere Motor Sistemlerine dair merak ettiğiniz tüm bilgilere, ürün özelliklerine ve fiyatlandırma seçeneklerine Kanyon Yapı aracılığı ile erişebilirsiniz. Giesse markasının rahatlık sunan pencere sistemlerinde, kullanıcağınız açılma ve kapanma özelliklerine göre, kolay montajı bulunan, bakıma ihtiyaç duymayan ve kullanıcı ev sahipleri için rahatlığın yanı sıra güvenliği de sunan ekonomik ürünler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Giesse markalı ürünler arasında sizlere sunduğumuz pencere motoru ekipmanlarını gelin hep birlikte inceleyelim.

Giesse Varia Uni

Ürün pencerelerin otomasyonları amacı ile kullanılmaktadır. Çok ama çok az bir yer işgal etmekte olan Giesse Varia Uni, kolaylıkla monte edilebilir şekildedir.

Giesse ST 450

Giesse markalı bu sistemde, piston tipinde yer alan alüminyum gövdeli lineer açık mekanizmalarındandır. Ürünün gövdesinin üzerinde yanal klavuzları sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde montajı sağlanabilmektedir. Ürünün itmesinin gücü, ürünün hızı ve ürünün sessiz çalışması sebebi ile muhteşem bir ürün olarak karşımıza çıkmakta olan Giesse ST 450’nin estetik ve fonksiyonel yapısı hizmetinizde olacaktır. Ürünü özel uygulamalarda kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde montaj kitleri bulunmaktadır. Güneş kırıcı, güneşlikler ve ağır yüklere de dayanabilen açkı mekanizması da bulunmaktadır.

Giesse LC

Giesse markasına ait LC sistemi güçlü ve oldukça emniyetlidir. Ürünün iki veya üç noktadan itme kuvveti gerekeceğinden büyük ışıkların, dışa açılımlı pencerelerin, çatılarda kullanılan pencerelerin otomasyonlarında rahatlıkla kullanılabilen ve en çok tercih edilen ürünümüzdür. Giesse LC büyük kanatlı pencerelerin dengeli bir şekilde açılmasını sağlayabilmektedir.

GİESSE LC AVANTAJLARI

Daha fazla yük kapasitesi: Eski modeldeki 10×10 mil yerine 12×12 mil kullanımı
Daha güçlü: Eski modeldeki 650 N yerine 800 N itme gücü
Daha uzun açma mesafeleri: 170-230-350-550-750-1000
Yenilenmiş estetik dizayn
Milimetrik ayar imkanı

Yenilikçi teknoloji sayesinde kod sisteminde 1/3 oranında azalma sağlanmıştır, böylelikle ürünün kullanımında çok daha fazla kombinasyon ve fonksiyonellik elde edilmektedir.

Sizlerde Giesse markalı pencere motorlarını tercih ederek tamamen kullanıcıya hitap eden tasarlanan ürünlere sahip olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Ürünlerin tamamı Giesse markasına ait olduğu için kaliteli ve performans bakımından yüksek performans sunan ürünlerdir. Üstelik piyasa fiyatlarına göre Giesse markası en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara sizlere sunabilmektedir.

Giesse pencere motorlarına sahip olmak isteyenlerin 0216 314 56 40 numarası üzerinden Kanyon Yapı firmasına ulaşım sağlamaları yeterli olacaktır. Kanyon Yapı olarak güzide ülkemizin her yerine talep edilen ürünleri en kısa süre içerisinde ulaştırabilmekteyiz. Aynı zamanda yurt dışından vereceğiniz siparişlerinizde aynı özenle hazırlamakta ve sevkiyatlarınızı yapabilmekteyiz.

Giesse markalı ürünlerde, firmamızı aramadan asla karar vermeyin.