Giesse Sürme Kapı Kolu ve Diğer Aksesuarlar

Giesse Sürme Kapı Kolu ve Diğer Aksesuarları Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürün ile ilgili sipariş taleplerinizi çekinmeden firmamıza iletebilirsiniz.

Kanyon Yapı olarak Giesse markalı pek çok ürünün satışını, uygun fiyatlar üzerinden yaparak güzide ülkemizin pek çok noktasına ulaştırabilmekteyiz. Sadece Türkiye’den değil, aynı zamanda komşu ülkelerimizden gelen Giesse ürün siparişlerini aynı titizlik ile hazırlayarak talep edilen adreslere kadar nakliyat işlemleri ile ilgileniyor ve adreslere ulaştırıyoruz.

Giesse markalı Sürme Kapı ve Pencere Aksesuarları arasıdna yer alan Brio Plus anahtarlı, havuzlu kollar daha estetik bir görünüm ile karşımıza çıkmasının yanı sıra aynı zamanda kapı emniyetinde de başarılı bir ürün olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Brio Plus ürünü anahatarlı havuzlu kol olarak dışarıdan müdahalelere karşı çok güvenli bir sistemdir. Tornavida gibi bir alet ile dilin açık pozisyona getirmek için zorlanmasını önleyen bir sisteme sahiptir. Aynı zamanda Brio Plus ürünü kolun ön yüzünde bulunan barel sistemi sayesinde de son kullanıcının rahatlıkla kapıyı açmasını önlemeye sağlayan bir özellik sunmaktadır. Kapı kolunun açık konumdan kapalı konuma getirilmesini önleyen bir sistemi de özellikleri arasında bulunduran Giesse sürme kapı ve pencere aksesuarları arasında dilediğinizi firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Giesse Barel olarak baktığımızda ürünler standart bir şekilde aynı anahtar versiyonlarında olduğu gibi tedarik edilmektedir. Giesse Kapı ve Pencere Aksesuarlarındaki ürünlere tek tek bakacak olursak;

* Brio Plus sürme kapılar için havuzlu kol
* Brio Plus sürme kapılar için anahtarlı havuzlu kol
* Brio Plus MD anahtarlı havuzlu kol
* Brio mini sürme pencereler için havuzlu kol
* Dıştan anahtarlı çekme kolu
* Dıştan barelli çekme kolu
* Dıştan anahtarsız çekme kolu
* City sürme kolu
* Dıştan anahtarsız havuzlu çekme kolu
* İçten çekme kolu
* Brio içten çekme kolu
* Brio Rapid sürme kolu
* Pratika sürme kolu
* Pratika çiftli sürme kolu
* Pratika çiftli anahtarlı sürme kolu

Sizlerde dilediğiniz Giesse Sürme Kapı ve Pencere aksesuarını hemen 0216 314 56 40 numarası üzerinden sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi ve merak ettiğiniz her türlü konu için yine aynı numara üzerinden bize hemen ulaşabilirsiniz.