Gömlekli Dübeller ve Fiyatları

Gömlekli Dübeller ve Fiyatlarını öğrenebilmek adına yaptığınız araştırmalarda rastladığınız Kanyon Yapı firması ilgili ürünlerin temini ve ürünlerin teslimatlarını en hızlı şekilde bulunduğunuz il ve ülkelere yapabilmektedir.

Gömlekli dübeller farklı uzunluklara, farklı ebatlara sahip olabilirler. Çok sayıda farklı olan gömlekli dübel çeşitlerine mahsup talep ettiğiniz ürün ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kanyon Yapı olarak sitemizde yer alan tüm yapı ekipmanları ürünlerini en iyi fiyatlardan sizlere sunabilmekteyiz.

Gömlekli Dübel Özellikleri

* Gömlekli dübeller farklı uzunluklara sahip olabilirler.

* Gömlekli dübeller farklı ebatlarda üretilebilmektedir.

* Gömlekli dübeller farklı alanlarda, farklı faaliyetlerde kullanılabilen çok amaçlı ürünlerdir.

* Ürünün uygulaması kolay, hızlı bir kurulum imkanı bulunmaktadır.

* Ön montajlı dübeller için ayrıca Kanyon Yapı’dan bilgi alabilirsiniz.

* Gömlekli dübellerde yer alan genleşme prensibi sayesinde, farklı ana malzemelerde kullanım için ideal oldukları bilinmektedir.

* Ürünleri üstünden sabitleme uygulamalarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

* Uygulandığı yerden sökülmesi oldukça kolaydır.

* Gömlekli dübelleri geçici sabitlemeler için kullanabilirsiniz.

Kanyon Yapı’da Gömlekli Dübel çeşitleri, fiyatları ve siparişleri için 0216 314 56 40 numarası ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu ürünler orta ağırlığı bulunan yükler için veyahut düşük bir kaliteye sahip olan betonlar için hemen uygulanabilen ürünlerdir. Açılan kısa delikler sayesinde, düşük yüklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güvenli tutma ve sıkma özelliği yer almaktadır. Gömlekli Dübelleri ayrıca titreşimli alanlarda da tercih edebilirsiniz.

Firmamızın sizler için özel olarak üretmiş olduğu gömlekli dübel ürünleri tüm paslanma erozyonlarına karşı gelebilmek adına çinko kaplı ürünlerdir.

Tüm ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Yukarıda sizler için paylaşmış olduğumuz çağrı merkezi numaralarımızı dilediğiniz zaman arayarak, aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.