Havalandırma Membranı Tyvek Supro Tape

Havalandırma Membranı Tyvek Supro Tape ürününü web sitemizden hemen inceleyebilir ve muhteşem fiyatları Kanyon Yapı kalitesi ile alarak, bulunduğunuz ile dilediğiniz kadar ürün gönderimi için sipariş verebilirsiniz.

Tyvek® Supro, çatıların rüzgara ve suya karşı korunmasına yardımcı olan ve aynı zamanda enerji verimliliğini artıran pazar lideri havalandırma membranıdır.

Tyvek® Supro, lamine polipropilen dokunmamış malzeme ile güçlendirilmiş dayanıklı, suya dayanıklı bir membrandır. Bu hava geçirmez, buhar geçirgen membran son derece suya dayanıklıdır ve tüm desteklenen ve desteklenmeyen eğimli çatılar için kullanılabilir.

Tyvek® Supro, inşaat sürecinde zamandan ve paradan tasarruf edebilecek herhangi bir alt yüzey, karo veya sırt havalandırmasına ihtiyaç duymaz. Sıcak, hibrit ve soğuk çatılara ek olarak, uygulamalar arasında İskoç sarking board sistemleri, düşük eğimli metal çatılar ve duvar ve zemin uygulamaları yer alır.

Tyvek® Supro Plus

Tyvek® Supro Plus, aynı avantajları ve ayrıca Tyvek® sızdırmaz çatı sisteminde kullanılmak üzere tasarlanmış entegre bir yapışkanlı bant bandı sunar. Tüm yatay turların kapatılması, hava sızmasını azaltarak sistemin termal verimliliğine katkıda bulunur.

Isıya ve UV ışınlarına dayanıklı

Tyvek® Supro ve Tyvek® Supro Plus suya dayanıklı membran ürünleri, uzun süreli UV radyasyonuna ve yüksek sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve tüm eğimli çatı konstrüksiyonlarında kullanım için tam BBA ve IAB onayı ile birlikte gelir.

DuPontTM Tyvek® Supro / Supro Plus’ın Temel Avantajları

Suya son derece dayanıklı
hava geçirmez
Buhar geçirgen
Ticari ve konut binaları için üstün hava ve nem yönetimi sunar
Uzun süreli UV radyasyonuna ve yüksek sıcaklıklara dayanıklılık

DuPontTM Tyvek® Supro / Supro Plus’ın Temel Özellikleri

Stil adı: 2507B
Kompozisyon: Yüksek yoğunluklu polietilen, polipropilen bileşimi
Rulo boyutu: 1,5 m x 50 m
Rulo ağırlığı: 12kg
Birim alan başına kütle: 145g / m2
UV maruziyeti: 4 ay
Ürün / fonksiyonel katman kalınlığı: 450 / 175µm
Su buharı iletimi (Sd): 0,20m
BBA sertifikası: 08/4548
CE İşareti: Evet
IAB sertifikası: 04/0157

Daha fazla bilgi ve uygun fiyatlı ürün siparişleri için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşın.