HYBRİFİX 302

Den braven ürünlerinden birisi olan Hybrifix 302 ürünü kaliteli içeriği ve geniş kullanım alanları ile tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Yüksek elastik özelliği ve yüksek olan genleşme yapısı ile derzler de tuğla, beton, duvar ve perde duvar üzerinde beton alanlarında sızdırmazlık özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Çok iyi yapışma performansı ile cam, tuğla, boyalı ahşap, beton, paslanmaz alüminyum, çelik, polyester ve PVC gibi birçok yapı malzemesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Yapı ve inşaat sektöründe profesyonel kullanım özelliği gösteren den braven ürünlerinden hybrifix 302 uygulanacağı alanlarda ısıya ve soğuklara dayanıklı aynı zamanda yalnızca sızdırmaz özelliği ile de en güvenilir ve tercih edilir ürünlerden bir tanesi olmaktadır. Hybrifix 302 teknik kullanım alanları ve en dayanıklı kullanım tarifleri ile derz aralarında doğru bir derz tasarımı için yeterli genişliğin oluşturulması sağlanmalıdır. Derz hareketlerinin uygulama yüzeylerinin ve yapılarda malzemelerin özellikleri dikkate alınmalı genişliği ve derinliği orantılı bir şekilde uygulanmalıdır. Den braven ürünlerinden biri olan hybrifix 302 ürününü kullanırken sizler derinliği ve derz genişliğini orantılı tutmalı veya bire iki oranında kullanım sağlanmalıdır. Daha fazla bilgi için sizler teknik servisler ile irtibata geçebilir geniş kullanım alanları ile tercih edilebilecek bu kaliteli ürünü sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Ürün teknik özellikleri açısından incelendiğinde yoğunluğu, kopmadan uzama katsayısı, akışkanlığı, sahip olduğu belgeleri, donma mukavemeti, sertliği, kabuk oluşumu, ısıya dayanıklı veya dayanıksızlığı, gerilme direnci, yumuşaklığı, rengi ve hangi yüzeyler için kullanımının uygun olacağı gibi birçok özellik sizlere sağlanmaktadır. Hybrifix 302 siyah, beyaz ve gri renk seçenekleri ile sizlerin tercihi olabilir ve bu ürün temizliği özel temizleyici ile sağlanmaktadır.

Den braven ürünlerinden biri olan hybrifix 302 den brevan tarafından tavsiye edilen şartlarda muhafaza edilmeli muhafaza işlemi doğru bir şekilde sağlandığında uygulaması sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Den braven garantisi ile ürünün kullanımı sağlanmaktadır. Sizler de den braven ürünlerinden biri olan hybrifix 302 ürününü Kanyon Yapı güvencesiyle daha uygun fiyata ve daha ayrıcalıklı bir şekilde satılabilir. Ürün kullanımı ve teknik özellikleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kaliteli içeriği ve çok amaçlı kullanımı ile den braven ürünlerinden en çok tercih edilenlerden biri olan bu ürünü derz aralarında ve birçok malzemenin birleştirilmesin de tercih edebilirsiniz.

Yapı ve inşaat sektöründe sağlamlık ve güvenlik açısından tehdit oluşturmayacak uzun süre dayanıklı kullanım sağlayan bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilir, doğru bir şekilde kullanarak sorunsuz bir şekilde ürünün kullanımını sağlayabilirsiniz. Uygun koşullarda saklandığında bu ürün rahat uygulama sağlayacak ve den braven ve kanyon yapı güvencesiyle kullanımınıza sağlanacaktır. Sizler de Online olarak ürünlerimizi ve hybrifix 302 ürününü daha yakından inceleyebilir, bu ürünü Kanyon Yapı güvencesiyle satın alabilir ve toplu alımlarda çeşitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir