İlk Tutunması Hızlı Hibrid Yapıştırıcı Bostik Bond 007 Ht En Uygun Fiyatı

İlk Tutunması Hızlı Hibrid Yapıştırıcı Bostik Bond 007 Ht En Uygun Fiyatını hemen (0216) 314 56 40 numaralı çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

İlk Tutunması Hızlı Hibrid Yapıştırıcı olarak piyasada bilinen Bond 007 HTi HighTack çözücü içermez, hibrid polimer teknoljisi ile üretilmiş olan bu ürün çok hızlı ilk tutunma ve yapışma sağlayacaktır. Güçlü yapışma sağlayan bu ürün mukavim elastik montaj yapıştırıcısı ürün tanımına sahip bir üründür.

Bond 007 – HT yapıştırıcısı dünya genelindeki kullanılmakta olan çoğu malzemeye iyi derecede yapışan ve aynı zamanda elastik olan bir üründür. Bu muhteşem yapıştırıcı her türlü iç ve dış mekanda kulanılabilir bir üründür. Süpürgeliklerin nokta yapıştırmalarında, ahşaplarda, metallerde, konteryner konstrüksiyonlarının yapıştırılmasında kullanıldığı bilinmekte olan ürün sektörde en çok tercih edilen BOSTİK markalı ürünler arasında yer almaktadır.

Hızlı hibrid yapıştırıcısı olan Bond 007 solvent, izosiyanat ve çözücüleri içermez. Kokusuz olan bu ürün kalıcı olarak elastiktir. Ürün kullanıldığı alanların içerisinde metaller varsa, metal uygulamalarda korozyona yol açmayan bir üründür. Aynı zamanda Bostik markasının özellikleri arasında yer alan boyanabilir ürünler içerisinde Bond 007 – HT ürünü de yer almaktadır. Ürün uygulandığı alanlarda zayıf kimyasallara ve alkalilere dayanıklı bir üründür.

Boyanabilir olan bu ürün astar gerektirmez fakat boyama yapmadan önce küçük bir alanda numune uygulaması, test amçlı yapmanızı öneririz.

Sizlerde bu muhteşem özelliklere sahip ilk tutulması hızlı hibrid yapıştırıcısının uygun fiyatlarından yararlanmak isterseniz hemen Kanyon Yapı firmamızı arayabilirsiniz.

Ürün ile ilgili merak ettikleriniz için internet sitemizde yer alan müşteri destek hattımız ile irtibata geçebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir