Isı Yalıtım ( Mantolama ) Dübeli Fiyatları

Isı Yalıtım ( Mantolama ) Dübeli Fiyatlarında muhteşem ürünlerinde, uygun fiyatları ile karşınıza çıkan Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden ilgili ürünleri inceleyebilir ve anında firmamızdan siparişlerinizi verebilirsiniz.

Yalıtım ürünlerinde sabitlemek amacı ile tercih edilen, mantolama sistemlerinin olmazsa olmazı dübeller sizlerle. Çeşitli yalıtım levhaları için farklı ebatlarda üretilen dübeller aynı zamanda yangın güvenliği gerekliliği, montaj işlemlerindeki detaylar ve daha fazlası için ekonomik, uygun, tasarruflu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Mantolama Dübeli

Plastik hammaddeye sahip olan mantolama dübeli ürünleri pek çok duvar yapısına uygundur. Mantolama yapılan duvarlarda, yalıtım levhalarının kalınlığına göre tercih edebileceğiniz bir üründür. Farklı çeşitleri, seçenekleri ve ebatları bulunan dübeller Kanyon Yapı kalitesi ile sizlere ulaştırılabilmektedir. Firmamızın web sitesinde yer alan numara veya mail adresi üzerinden adet fiyat teklifinizi alabilirsiniz. Firmamızdan vereceğiniz tüm siparişler ülkenin neresinde olursanız olun, hızlı ulaşım ağı ile biran önce sizlere ulaştırılabilmektedir. Aynı zamanda toplu alımlarda Kanyon Yapı komşu ülkelerimizden talep edilecek olan tüm ürünleri de yine aynı şekilde hızlı, güvenilir bir şekilde ulaştırabilmektedir.

Mantolama dübelleri duvarların yapılarına göre, basınçlarına göre, mantolama yalıtım malzemesinin m2 üzerinde kaç delik açacağı belirlenmesi ile kullanıma başlanılan bir üründür. Farklı renklerde yer alan bu ürünler hakkında en iyi bilgiyi telefon numaramız olan 0216 314 56 40 numarası üzerinden çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Mantolama Dübelleri dış cephe ısı yalıtım işlemlerinde, köpük olan levhaların sabitlemesi, taşıyıcı olarak kullanılması için tercih edilmekte ve bu işlemler için olmazsa olmaz bir konumdadır. Tüm yapılarda uygulanacak olan ısı yalıtım işlemleri sırasında kullanılmakta olan bir üründür.

Mantolama dübelleri farklı ebat ve çeşitlerde yer alabilir. En iyi bilgiyi yukarıda da bahsettiğimiz gibi sabit numaramızdan alabilirsiniz.