İzolasyon Askı Pimleri

İzolasyon malzemelerinin düzgün yerlere, yüzeylere ekstra bir ilave ekipman kullanılmaması için, montaj aşamasında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir ürün olan askı izole çivisi yani ” İZOPİM ” firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile sizlere sunulmuş olan bir üründür.

İzopim

İzolasyon Askı Çivileri ( İZOPİM ) basınçlara duyarlı izolasyon askı pimlerinde yapışmanın olacağı yüzeylerle aralarında kalıcı bir bağ kuracak olan ürünlerdir. Polistren, polietilen, mantaz izolasyon levhaları, poliüretan köpükler, kaya yünleri, cam yünleri gibi tüm izolasyon malzemelerinin montajında rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. İzolasyonlarda alt sac galvanizleri, çivilerin alüminyumdan üretilen mamülleri olarak da bilinir.

İZOPİM ürünlerinde çalışma sıcaklıkları -10°C / +80°C arasında olabilir. Ürünlerin uygulandığı alanlarda ideal yapışmanın sağlanabilmesi amacı ile yapışma yüzeyindeki sıcaklık 10 derecenin üzerinde olması gerekir.

İzopim ürünleri farklı ebatlarda sunulabilen bir üründür. 4 santimetre izopim, 6 santimetre izopim, 8 santimetre izopim, 10 santimetre izopim, 12 santimetre izopim ürünleri olarak ( farklı ebatlar için 0216 314 56 40 numarasından bilgi alabilirsiniz. ) firmamız sizlere en iyi fiyatları sunmaktadır. Her ebatın paketlemesi ve paket adeti farklı olduğundan dolayı, dilediğiniz ebat ile ilgili bilgi almak adına firmamıza kurumsal web sitesinde yer alan numaralar üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine yapı ekipmanları kategorisinde yer alan ürünlerin tamamının gönderimini yapabilen Kanyon Yapı sizlere bir telefon kadar yakındır. Alanında uzman kadromuzdan bilgi ve ürün siparişi vermek için hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Kanyon Yapı firmasından temin etmek istediğiniz her ürün hızlı bir ulaşım ağı ile birlikte adresinize kadar ulaştırılacaktır. Yurt dışı siparişleriniz için ayrıca +90 216 314 56 40 numaramızdan bilgi alabilirsiniz.