İzosiyenat İçeren Polyürethan Mastik Ürünü ve Fiyatları

İzosiyenat İçeren Polyürethan Mastik Ürünü ve Fiyatlarını hemen Kanyon Yapı’dan temin edebilirsiniz.

Np 1 PU MASTİK ürünü uzun yıllardan bu yana ülkemizde kullanılan ve dünyada bizim ülkemizden daha da eskilere dayanan bir geçmişi bulunan bir üründür. İzosiyenat içermekte olan bu mastik türünün kendini öne çıkarmakta olan en iyi özelliği çok ama çok kuvvetli yapışmasıdır.

Polyürethan Mastik ürünü UV ışınlarına karşı çok da iyi dayanıklılığı bulunmaması ile beraber en iyi özelliği az önce de bahsettiğimiz gibi yapıştırıcı özellikleridir. P.U. Mastikler metal, taş ve sert cisimlerin yapıştırılmasında ve yapıştırılan alanların tutulmasında çok başarılıdır.

Ancak bu ürün ahşap yüzeyler diğerlerine göre çok daha yumuşak olmasından ötürü zarar verebileceği zeminlerdir. Polyurethane Mastik NP’nin kolay uygulanabilir bir mastik olduğunu da unutmamalısınız. Nört silikon veya PU Mastik silikonun mu kullanımlar için daha ideal olduğunu soran bir çok müşterimiz olmaktadır. PU mastik uygulanması ve kullanılması diğerine göre daha uygun olacaktır. Derzlerde yaptığınız uygulamalarda esneklik kazandıran, renklerin sabit kalmaması veyahut daha az değişime uğraması ancak yapışma özelliğinin de çok iyi olmasından dolayı da pu yerine nötr silikonlar tercih edilebilmektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen PU Mastiklar NP1 mastik ürünüyle birlikte soudal ve 3m nin bazı ürünleridir.

Np1 P.U. Mastik ürünümüz uygulanma aşamasında oldukça kolay uygulanabilen bir üründür. Elastikiyetini daima muhafaza etmekte olan bu ürünün içerisinde yüksek performans sağlayacak olan formül bulunmaktadır. Boyanabilen bu ürün konstrüksiyonlarının birleşimlerinde daima tercih edilebilir.

P.U. Mastik ürünü hemen hemen bütün cephe uygulamalarında uygulanabilen ve tercih edilebilen bir üründür. Çatılarda, metal panellerde, komposit panel uygulamalarında ve çelik konstrüksiyonlarda tercih sebebi olan ürün aynı zamanda prekast panel uygulamalarında bulunan dolgular için de kullanılmaktadır. Ürünün uygulama alanlarında yer alan diğerleri ise konstrkyonda genleşme ve dilatasyonlar, dikey ve yatay uygulamalardır.

Np1 P.U. Mastik ürününün uygulanacağı alan yağ ve tozlardan arındırılmış ve temiz yüzeylerde olmaktadır. 45 derece açı ile nozulu kesin ve kartuş ucunun delmeniz gerekmektedir. Ürüne uygun tabanca ile uygulamanızı yapabilirsiniz. Bu muhteşem ürüne en uygun fiyatlardan sahip olmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Ürünü 600ml sosislerde veyahut 310 ml alüminyum kartuşlarda sipariş edebilirsiniz.

Np1 PU MASTİK ürünü altın meşe rengi, gri rengi, kahve rengi, siyah rengi ve beyaz rengi ile satışa hazır bir şekilde sizlerden gelecek telefonları beklemektedir. 0216 314 56 40 numarasından firmamıza ulaşarak ürünü istediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz.