Kale Pencere Sistemleri Ürünleri ve Fiyatları

Kale Pencere Sistemleri Ürünleri ve Fiyatları amacı ile yaptığınız internet araştırmalarınızda rastladığınız KANYON YAPI firması aracılığı ile pek çok ürüne hızlı ve rahat bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Şehirlerin mimarisine uygun olarak tasarlanan çift açılım sistemlerinde KALE markası ülkemizin en iyi markaları arasındadır. Her koşulda güvenlik sunan kale pencere ve kapı ürünleri sayesinde tam yalıtım sağlarsınız. Montajı kolay, güvenlikli ürünlerde modern ve özgün tasarımları ile sizlere hizmetler vermekteyiz.

Kale Pencere sistemlerinin en yenilikçi ürünlerini firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Safir tek kanat çift açılım ve çift kanat çift açılım sistemleri, ve havalandrma makas bağlama özelliği ile Düden ve Göksu tek açlm/sürme sistem ispanyoletleri, standart ve kancal kilitleme seçenekleriyle Aral kilitli kapı ispanyolet grubu, havalandırma makasları, çelik menteşeler ve aksesuar grubu bulunuyor.

Kale’nin ürünleri arasınas olan aral kancalı kilit ispanyoleti sayesinde yüksek katlı binalar, gökdelenler gibi yapılarda rüzgar basıncına karşı mükemmel yalıtım sunacaktır. Modern bir mekanizma olan kale ürünlerinin tamamı için geçerli olan bu ürünler uygulandığı yapılarda maksimum ısı yalıtımı sağlayacaktır. Geniş açılım yüzeyleri ve kullanım kolaylıkları sayesinde kale ürünlerinden vazgeçmeyin.

Kanyon Yapı ürünleri arasından dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilmeniz mümkün. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 314 56 40 numarasını arayarak dilediğiniz KALE ürünü için fiyat teklifi alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla sizlere sunacağımız mükemmel kalitedeki kapı – pencere çift açılım malzemeleri ile yapılarınızda sizde kaliteyi sunun.

Üç farklı kale çift açılım sistemi ürün grubu vardır. Bunlardan ilki ” Safir Çift Açılım Sistemi ” ikincisi ” Safir Güvenlikli Çift Açılım Sistemi ” ve üçüncüsü ise ” Luna Alüminyum Çift Açılım Sistemi ” ürünüdür.

Ülkenin neresinde olursanız olun, en uygun fiyatlardan kale ürünlerini satın almak için hemen bizi arayın. En iyi fiyatları sizlere sunabilmemiz için kesinlikle bizi aramadan karar vermeyin.