Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri

Kaliteli Nem Bariyeri Ürünlerinin tamamı için Kanyon Yapı kurumsal web sitesini ziyaret edebilir ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin tamamını inceleyebilirsiniz.

Nem ve su için yalıtım örtüsü olarak bildiğimiz, karşımıza çıkan bu ürünler üç katmanlıdır. Havanın rahat bir şekilde geçişine izin veren nem bariyerleri buhar dengeleyici ürünler arasındadır. Üzerindeki su akışına dayanıklı olan ve nemin geçişine izin veren bu ürün yapılarınız için ısı yalıtımı sağlamaktadır. Duvarlara uygulanan nem bariyerleri sayesinde bina duvarlarındaki sıcaklık, sogukluk etkilerinden yapı içinin etkilenmesi önlenmekte ve ısı yalıtım alanında yüksek miktarda sonuclar alabilmenizi sağlamaktadır. Yapınızın enerjisini muhafaza ederek bir çok deformasyona da engel olmaktadır.

Kanyon Yapı firmasının web sitesinde yer alan numaraları arayarak nem bariyeri ürünleri ile alakalı fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Nem bariyeri ürünleri uygulandığı alanda rüzgar ile gelen yağmur damlalarının içeriye girmesini engeller, binanızın koruyucusu olan nem bariyerleri su buharının bina içinden dışarıya aktarılmasının emniyetli yoludur.


Ürünler ile alakalı bilgi almak için 0216 314 56 40 numarasını arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.