Kapı Menteşesi Giesse Domina Classic

Kapı Menteşesi Giesse Domina Classic ürününü mü arıyorsunuz? Kanyon Yapı olarak aradığınız kaliteli, kapı menteşelerini Giesse markasının üretmiş olduğu Domina Classic menteşe ürününü sizlere sunmaktadır.

Giesse’nin emniyet sağlayan, yüksek performans sunan bir ürünü olan Domina Classic Kapı Menteşesi, kapı profillerinden meydana gelmiş olan ve tüm alüminyum kapılar için geliştirilen bir üründür. Yüzeyden uygulaması yapılan, performans bakımından kapı menteşeleri arasında en fazla kaliteyi hissedeceğiniz üründür. Güvenilir bir kapı menteşesi olan Giesse Domina Classic ürünü, projeleriniz için tercih edebileceğiniz bir üründür. Kapı menteşesi ürünlerinde uygun fiyatları ve fiyatına göre yüksek performansı sunan, kolay montajlanabilmesi sağlanan, hızlı montaj yapılabilmesi amacı ile tercih edilen bir üründür.

Sektörde yer alan kapı menteşesi ürünleri arasında, pazardaki ihtiyacı bilen Giesse, sektör için her kesime hitap edebilecek bir üründür. Farklı ayarlama şekilleri bulunan Giesse markasına ait bu kapı menteşesi ürünü, üç yöne çevrilebilmektedir. Ağır kapılarda kullanılabilen ve yoğun olarak açma kapama durumu bulunan kapılarda tercih edilebilmesi amacı ile üretilen bir üründür. Yani örnek verecek olursak, okulların kapıları, devlet dairelerinin kapıları, işletme kapıları gibi alanlarda tercih edebileceğiniz tek ürün denilebilir.

Giesse’nin üretimini yaptığı Domina Classic kapı menteşesi montaj kiti ile sunulur. Montaj bakımından üç farklı montaj şekli bulunmaktadır. Isı yalıtımı bulunan profillerde hızlı ve güvenilir bir şekilde vidalama işlemi yapılabilir. Isı yalıtımsız olan sistemler için ise ürün çelik dübeller ile kullanılabilen bir üründür. Muhteşem bir performans sunan Giesse Domina Clasic‘e baktığımızda ürünün bazı belgeleri de bulunmaktadır. Avrupa’da ürün EN 1935 normalarına göre yüzlerce kes kapama ve açma testinden geçmiştir. Aynı zamanda 120 Kg ve 2 yapraklı 3 menteşe kullanıldığında bu ürün 140 kilogram maksimum yük taşıyabilmektedir.

Giesse Classic Domina Kapı Menteşesi Faydaları

  • Yüksek performans sunan bir üründür.
  • Kaliteli ve avantajlı seçenekleriyle ilk tercih sebebidir.
  • Sertifikası bulunan, yurt dışı kaynaklı bir üründür.
  • Kolay ve hızlı bir kurulum sunmaktadır.
  • Ürün yüzlerce kez açma kapama testinden geçmiştir.
  • Hassas ayarlama imkanı bulunmaktadır.
  • Markaya ait geniş bir ürün gamı bulunmaktadır.
  • Üç yöne ayar imkanı vardır.
  • 140 kiloya kadar taşıma imkanı vardır.

Sizlerde bu muhteşem Giesse markasına ait kapı menteşesi ürününü sipariş vermek isterseniz Kanyon Yapı firmamıza 0216 314 56 40 numarasından anında ulaşabilirsiniz.

Kanyon Yapı olarak satışa sunduğumuz yüzlerce yapı ekipmanları ürününden dilediğinizi sipariş verebilir ve nerede olursanız olun, hızlı ulaşım ağımız sayesinde adresinize kadar ürünlerin teslim edilmesini, adresinize kadar ürünlerin sorunsuz bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Sadece Türkiye’de değil, artık komşu ülkelerde bulunan ziyaretçilerimizin siparişleri de aynı kalite ve aynı hızla firmamız tarafından ulaştırılmaktadır.