Kenet Çatı ve Cephe Yalıtımı Ürünleri Fiyat Listesi

Kenet Çatı ve Cephe Yalıtımı Ürünleri Fiyat Listesini alabileceğiniz bazı ürünleri ve diğer tüm Knauf’a ait ürünlerin fiyatlarını en uygun şekilde sadece ve sadece KANYON YAPI firmamızdan alabilirsiniz.

Isı izolasyonu sistemlerinde ülkemizde en çok kullanılan yalıtım ürünüdür taşyünü. Bir çok farklılıklar gösterebilen bu malzemeler sıva ve şap altında kullanılmadığından boyut anamında bir karşılaştırma özellikle kenet sistemler için önem arz etmemektedir. Isı yalıtmın katsayıları da birbirlerine yakın değerler olmasından ötürü çatılarda diğer faktörlere bakmakta fayda var. Kenet ve çatılarda cephenin katmanlarına bağlı olarak basınç dayanımı kıyaslamasına gidilebilir.

Çelik veya ahşap mevcut çatıların üzerine uygulama yapılan sistemlere kenetli çatı kaplamalar denilmektedir. Çatı kaplama sistemlerinde kullanımların süreleri ile orantılı bir şekilde görünen problemleri de giderme amaçlı kenet sistemleri kesin bir şekilde su izolasyonları, cepheye uygun renk seçenekleri, uzun ömürlü olmaları, hızlı ve kolay montaj işlemleri kaynaklıdır.

Diğer bir değişlede kenet çatılar alüminyum veya boyalı galveniz sac malzemelerinden yapılmaktadır. Eğimi düşük ve detayları fazla olan çatılar için ülkemizde en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Kenet çatı sistemlerinde özgün uygulama olanakları, tasarım alanında sınırsız tasarım seçeneği, çevreye duyarlı ürünler, ekonomik fiyatlar ve bakımsız çatılar sizleri beklemektedir. Diğer çatı kaplamalarına oranla su sızdırmazlık riski daha az olan bu çatı sistemleri saçak üzerinden tek parça ile kenetlenebilmektedir.

Oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olan bu sistemlerde kullanacağınız her türlü yalıtım ürünü fiyatlarını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Kenet Çatı ve Cephe Yalıtımı Ürünleri

* Mineral Plus Mcb 037
* Mineral Plus Mcb 037 Kd

Ürünlerin isimlerine tıklayarak ürünleri tüm detayları ile birlikte inceleyebilir ve en uygun fiyatlar için firmamızı arayabilisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir