Klipsli Dübel Çeşitleri ve Fiyatları

Klipsli Dübel Çeşitleri ve Fiyatlarını öğrenebilmek adına sektörün öncü firmaları arasında gösterilen Kanyon Yapı kurumsal web sitesi aracılığı ile bize ulaşabilir ve dilediğiniz adetlerde, çeşit çeşit klipsli dübel siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Klipsli dübeller ve diğer yapı ekipmanları ürünlerinin yer aldığı kurumsal web sitemize BURAYA TIKLAYARAK geçiş yapabilirsiniz.

Dübel çeşitleri arasında yer alan Klipsli dübeller ile çatlaksız veya çatlaklı betonlarda, sismik etkilere maruz kalan tüm alanlarda muhteşem performans sağlanabilmektedir. Uygun maliyetlere muhteşem çözümler sunacak olan klipsli dübellerimizin tamamının montajı kolaydır, uygulama alanında ustalara zaman kazandıracak olan bu ürünlerde, uygulama yerinde delik açılır, ankraj dövülür ve somun kontrollü bir şekilde sıkılması gerçekleştirilir.

Farklı tiplerde bulunan duvarlar için ankrajlar sabitlenme amacı ile kullanılan bir çok klipsli dübel çeşidi bulunmaktadır. Dübellerin kayma kuvveti, çekme performansı oldukça yüksektir.

Kanyon Yapı’nın sizler için satışa sunduğu tüm klipsli dübel çeşitleri çinko kaplıdır. Yani ürün paslanmaya karşı 5 – 8 mikron ile oldukça verimlidir.

Çap ve boy şeklinde tanımladığımız klipsli dübeller için aklınıza takılan sorular ve sipariş talepleriniz için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Beton kalitesi iyi olan yerlerde klipsli dübelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beton kalitesi en az c20/25 olan yerler için kullanılması önerilen bu ürünlerin montajı, kullanımı cok rahattır. Asmalı yükler için dayanımı da yüksek mukavemetli olan klipsli dübellerde muhteşem fiyatlarımız sizlerle.

Detaylı bilgi ve diğer sorularınız için hemen bize ulaşın.