Knauf Insulation En Uygun Ürün Fiyatları

Knauf Insulation En Uygun Ürün Fiyatları için İstanbul’da ülkemizin tüm illerine ve komşu ülkelerimize en uygun fiyatlardan gönderim yapabilen Kanyon Yapı’ya hoşgeldiniz.

Knauf, çevre ile uyumlu sanayileşerek, üretimde kalite güvencesi sağlayarak, standartların yüksek tutulması koşuluyla kullanıcı ve tüketiciye iyi hizmetler sunarak, Türk İnşaat Sektörü’ne dünyanın ulaştığı son teknolojiyi kazandırmak amacındadır. İnsani değerler, takım ruhu, sorumluluk ve girişimcilikten oluşan “Knauf Değerleri”‘ni benimseyen, bu doğrultuda hareket eden çalışanları, sahip olduğu ürün çeşitliliği ve sistem bilinci ile “Sektöründe Öncü ve Lider” bir kurumdur.

Knauf markasında bulunan bir çok ürünün yanı sıra kendisine ait olan tanınmış olan ALÇIPAN markası ile kartonlu alçı plakalarının üretimlerini de kendi bünyesinde yapmakta olan firmamız aynı zamanda teknolojik toz üretimleri yapmakta olan Türkiye’nin TS-EN-ISO 9001 kalite güvence belgesi bulunmakta ve onaylanmıştır. TSE Kalite ödülünü de almış olan bu marka ilk kartopu alçı plaka üreticisidir.

Dünya’nın en büyük mineral yün üretimlerini kendi bünyesinde yapan teknolojisini kullanmakta olan alanında çığır açan yenilikçi ve sürdürülebilmekte olan ürünler için üretilen tüm ürünler ESKİŞEHİR’de bulunan fabrikasında bulunmaktadır. Eskişehir’de bulunan fabrikasında yaklaşık olarak yıllık 45 bin ton mineral yün üretimi yapmaktalardır.

Knauf

Knauf Insulation Markalı Ürün Gruplarımız Şu Şekildedir;

Giydirme Cephe Yalıtımı Ürünleri
Ara Bölme Yalıtımı Ürünleri
Dış Cephe Yalıtımı Ürünleri
Teras Çatı Yalıtımı Ürünleri
Yüzer Döşeme Yalıtımı Ürünleri
Klima Kanalı Yalıtımı Ürünleri
Güneş Kollektörü Yalıtımı Ürünleri
Mineral Akustik Board Ürünleri
Kenet Çatı ve Cephe Yalıtımı Ürünleri
Eğimli Çatı Yalıtımı Ürünleri

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir