Knauf Minreal Plus Fiyat Listesi

Yalıtım ürünlerinin global lideri olan Knauf Insulation 40 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde hızla büyüyen ve en saygın markalar arasında bulunan bir firmadır. Müşterilerine konut, konut dışı yapılarda endüstriyel uygulamalarda da yüksek enerji sağlamakta olan, maksimum performans sağlayan yalıtım çözümlerine sahip ürünlerin tamamı Knauf markalıdır. Knauf Minreal Plus Fiyat Listesine erişebileceğiniz adres ve numaralar ise Kanyon Yapı’nın web sitesinin hemen hemen tüm bölümlerinde yer alır.

Knauf Markasını Tanıyalım

Knauf Insulation 35’den fazla ülkede faaliyet göstermekte olan dünyanın en kaliteli ürünlerine sahip bir markadır. Dünyanın en büyük yalıtım malzemelerinin üreticisi olan firma deyimi yerindeyse alanında bir dünya devidir.

Ülkemizde ise Eskişehir’de bulunan Organize Sanayi’nin içerisinde 150 dönümlük bir arazi içerisinde 2014 yılından bu yana üretimlerine başlamıştır. Türkiye pazarındaki en iyi knauf ürünleri fiyatlarını ve fiyat listesini Kanyon Yapı firmamız aracılığı ile edinebilirsiniz. Bilmelisiniz ki dünyadaki en yeni mineral yük üretim teknolojisini kullanan KNAUF, çığır açan, yenilikçi, sürdürülebilir ürünler üretilen ESKİŞEHİR fabrikasıdır. Fabrika yılda ortalama 45 bin ton mineral yün üretim kapasitesine sahiptir.

Eskişehir Fabrikası

Deneyimli satış kadrosu ve ülkemizde geniş bir bayi portföyü bulunan markanın yurt içerisindeki satış faaliyetlerinde İstanbul’da bulunan firmamız KANYON YAPI aracılığı ile bizde katkı sağlamaktayız.

Günden güne sunduğu kaliteli malzemeler ve uygulamaya özel geliştirilen çözümleri ile büyüen firma bir çok farklı uygulama için sürdürülebilir enerji tasarrufu sağlayan ürünler sunmaktadır. Yalıtım sektörünün lider firması KNAUF’un tüm ürünlerine firmamızdan ulaşabilir ve en iyi fiyatları yine firmamızdan edinebilirsiniz.

Knauf Markalı tüm ürünleri teknik dökümanlarıyla beraber Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden inceleyebilir veya acil sorularınız için bize hemen 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Knauf Minreal Plus Fiyat Listesi‘ni mail olarak talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir