KNT Epdm Membran Yapıştırıcı Fiyatları

KNT Epdm Membran Yapıştırıcı Fiyatlarını öğrenmeden önce ürünlerin özelliklerini bilmeli ve incelemelisiniz. Firmamızın web sitesinde yer alan irtibat numaralarını aramadan önce kurumsal Kanyon Yapı web sitesinde yer alan KNT YAPIŞTIRICI ürününü inceleyebilirsiniz.

Knt Yapıştırıcı ürünler duvar, metal, ahşap gibi alanlarda yapıştırılmaktadır. Neopren bazlı kontak bir yapıştırıcı olan bu ürünün en iyi fiyatlarını İstanbul’da bulunan firmamız sizlere sunacaktır.

KNT ürününün uygulanacağı alan mutlaka kuru ve temiz olmalıdır. Bu alanda kir, toz, yağ vb.. etkileyici faktörler bulunmamalıdır. Rulo veya fırça sürülerek veyahut tabanca ile spreylenerek uygulanabilen bu yapıştırıcılar yüzeylerden birine uygulanabilmektedir. Kauçuk esaslı yapıştırıcı olan KNT aynı zamanda solvent bazlıdır. Daha etkili bir yapıştırma talepleriniz arasında var ise her iki yüzeyede tatbik edilebilmektedir. Yapıştırıcı uygulanmış yüzeyler bir araya getirilerek sıkıca bastırılabilir ve daha etkili bir yapışma sağlanabilir.

Ortalama sarfiyat miktarı, uygulama yerine göre 500gr/m2 ile 1kg/m2 arasında olup, her iki yüzeye de sürüldükten sonra hava şartlarına göre 10-15 dakika beklendikten sonra baskı uygulanarak yapıştırılır.

KNT Yapıştırıcı kullanımlarının alanları sünger, kumaş, beton, ahşap, kağıt, cam, keçe, lastik, kauçuk, pvc ve metal yüzeyler dahil olmak üzere bir çok alandır.

Bu muhteşem Kauçuk Bazlı Yapıştırıcı Fiyatını (0216) 314 56 40 numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatlar için Kanyon Yapı firmamızı arayın ve adresinize ürünlerinizi gönderelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir