Kör Kasa Bantları

Isı köprülerini, ses köprülerinin oluşumlarını engellemek amacı ile, tozları, titreşimleri azaltmak amacı ile kullanılan kör kasa bantları çok iyi birer sızdırmazlık ürünleridir. Isı yalıtımı sağlanacak alanlarda kullanılabilen, uv ışınlarına karşı ekstra dayanıklı kör kasa bantları için hemen Kanyon Yapı’nın kurumsal web sitesinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kör kasa bant ürünleri tek tarafı yapışkanlıdır, poliüretan sızdırmazlık bant olarak da piyasada adlandırılmış bir üründür. Bir çok alanda kullanımı mümkün olan bu bantlar için hemen bizi arayın.

Kör Kasa Bandı PE Köpük Bant ürünleri otomotiv sektöründe de oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Beyaz eşya faaliyetlerinden yapı sektörüne kadar hemen ülkemizde her alanda tercih edilen bu ürün üstün kararlılık ve yüzey kalitesine sahiptir. Ürün uygulandığı alanlarda zamanla yıpranma faaliyetlerine karşı oldukça dirençlidir. Bir çok kimyasala karşı etkilenmeme özelliği bulunan bu üründen dilediğiniz adetlerde, dilediğiniz uzunluklarda Kanyon Yapı’dan sipariş verebilirsiniz.

Kör Kasa Bant Özellikleri

Kör kasa bant ürünü kullanım alanlarına bakıldığında hemen her sektörde, her alanda kullanılmaktadır. Genel olarak iç mekanlarda kullanım için uygun olan polietilen kör kasa bantları çok yüksek performans sağlayabilen bir üründür.

Kör kasa bantları kauçuk bazlı bir yapıştırıcıya sahiptir. Ürün sayesinde kapılarınızı contalamak için ekonomik bir çözüme kavuşmuş olursunuz. Kör kasa bantlarında yüzeyler arasındaki kalıcı su geçirmezliğinide yapılarınızda, alanlarınızda mümkün kılabilirsiniz. Alev geciktirici özelliği bulunan ve yandığında zehirli duman yaymayan bu muhteşem ürün ile ilgili bilgi almak ve siparişlerinizi ulaştırmak için müşteri hizmetlerimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, dilediğiniz miktarlarda kör kasa bandı siparişlerinizi firmamız aracılığı ile verebilirsiniz. KÖR KASA BANDI ürününü kurumsal sitemizde tüm özellikleri ile incelemek için hemen BURAYA TIKLAYIN..