Kör Kasa Yalıtım Bandı

Kör Kasa Yalıtım Bandı mı arıyorsunuz? Kanyon Yapı kurumsal web sitesinde bir çok bant ürünü yer almaktadır. Kör kasa yalıtım bant ürünü de bunlardan biridir. Ürünü direk kurumsal web sayfamızda tüm detayları ile incelemek isterseniz BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Kör kasa bantları tamamıyle ses ve ısı köprüsündeki oluşumların önüne geçmek, tozları ve titreşimleri azaltmak için üretilen, sızdırmazlık ve ısı yalıtımı konusunda önemli bir görevi bulunan üründür. UV ışınlarına dayanıklı olan PE kör kasa bantları kapalı hücreli ve aynı zamanda tek tarafı yapışkanlıdır. Poliüretan bir özellikteki bu ürün sızdırmazlık bantı olarak da bilinmektedir.

Ürün uygulandığı alanlarda maksimum yapışma özelliği ile mükemmelliği sizlere sunar. Kör kasa bandı kapalı hücreli köpük ısı yalıtım özelliği ile karşımıza çıkmakta ve aynı zamanda nem emici özelliği az da olsa bulunmaktadır.

Kanyon Yapı kurulduğu seneden bu yana tüm hizmetlerini ve ürünlerini her zaman kalite kontrolden düzenli olarak geçirmekte ve ürünlerin satışlarında en uygun fiyatları ülke genelindeki bir çok yapı ekipmanları temin etmek isteyen müşterisine sunmaktadır. Kesintisiz ve kaliteli bir şekilde yapı ekipmanı ürünü tedariği etmek istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Gerek bant grubu, gerekse diğer ürün kategorilerimiz ile alakalı her türlü srou ve sorununuz için bize 0216 314 56 40 numarasından mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.