L Tipi Cephe Ankrajı

Dış cephe ankrajları arasında bulunan L tipi cephe ankrajları için Kanyon Yapı’nın kurumsal web sitesinden ürün görselini inceleyebilir ve ayrıca 80, 100, 120, 150, 200 mm boyutlarında elimizde stoklu bir şekilde buluann L Ankraj ürünlerinin haricinde özel boyut siparişlerinizi de firmamıza ulaşarak verebilirsiniz.

Dış Cephe Ankarajlarının istenilen boyutlarda siparişleriniz firmamızdan verebilirsiniz. Kanyon Yapı olarak dış cepe ankrajlarının imatlatları konusunad da istenilen ebat ve adetlerde üretim yaparak, dilediğiniz adrese ürünleri ulaştırabilmekteyiz. Betonarme yapılarda kullanılan bu ürün, çelik donatıların beton içerisine bağlanması esnasında tercih edilmektedir. Kazıklarda yüz kaplamalarını da tutması için aralıklar ile montajı yapılan L ankraj ürünü zemine bağlanabilmektedir. Ankrajlara baktığımızda oldukça geniş bir kullanım alanına sahiplerdir. Dış cephe sistemlerinin olmazsa olmazı olan bu ürünler gevşek olan zemin grubunda göçmeyi engellemesi özelliği ile bilinir ve uygulaması yapılarak bu göçmenin önüne geçilir.

Dış Cephe Ankrajların Kullanım Alanları Nelerdir?

Yer altı otoparklarının tamamında ankraj kullanımı zorunludur. Aynı zamanda dünya genelinde yapılan barajların yükseltilmesi ve iskeleye dalgaların zarar vermemesi nedeni ile de tercih edilen ankraj ürünlerinde L ankrajlar 1.numaradır. Kazı çalışanlarının güvenliği sebebi ile ankraj ürünleri kullanılmaktadır.

Dış cephe ankrajları aynı zamanda yer altı ulaşım ağı için olmazsa olmazdır. Depremlerde, sismik olaylarda can kayıplarının önüne geçilmesi için yapılarda ankraj ürünleri kullanılır. Yani sadece dış cephe kaplaması esnasında değil, genel olarak yapı ekipmanlarının kullanıldığı tüm alanlarda ankraj ürünleri muhteşem özellikleri ile vazgeçilmezdir.

Kanyon Yapı olarak sizlere tanıtımını yaptığımız L Ankraj ürünümüzü buraya tıklayarak kurumsal sitemiz üzerinden inceleyebilir ve incelediğiniz bu ürünü anında firmamızdan sipariş vermek için 0216 314 56 40 numarasından mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitemizin iletişim sayfasında yer alan mail adresimize de bilgi talebi isteğinde bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine aynı gün içerisinde sevkiyatını sağlayabileceğimiz ANKRAJ ürünleri için bizi arayın. Firmamız Dış Cephe Ankraj ürünlerini komşu ülkelerimize de gönderebilmektedir.

Aklınıza takılan her türlü soru, sorun ve fiyatlandırma talebi için bizi arayabilirsiniz.