Lineflex EPDM Membran Fiyat Listesi

Lineflex EPDM Membran Ürünlerinin Fiyat Listesini hemen öğrenmek için sitemizde yer alan irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilir veya iletişim sayfamızda yer alan formu doldurarak mail üzerinden taleplerinizi firma çalışanlarımıza iletebilirsiniz.

EPDM Memran izolasyonu ürünlerinde en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Uv ışınları ve ozon etkisine karşı karşı emsal ürünlerin tamamına karşı çok daha fazla üstün direnç göstermekte olan bu ürünü -40C ile +120C değişimleri arasında dahi özelliklerini asla kaybetmemektedir.

Bitkilerin köklerinde, topraklarda, suda bulunan tuzlara ve birçok kimyasal türüne karşı dayanıklık göstermektedir. Ürün aynı zamanda çok fazla uzama özelliği sayesinde dilatasyon olan yapılarda da önem gerektirmeden rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir üründür. Ürünün yapılan testlerin ardından incelemelerinde 30 yıl hiç bozulmadan kullanabileceği kanıtlanmıştır.

Sizlerde Kanyon Yapı‘nın bu muhteşem ürün için en uygun fiyatları sunacağını bilmeli ve bizi aramadan alımlarınıza asla karar vermemelisiniz.

Epdm Membran ürünlerinde en uygun fiyatları sunan firmamızdan satın alacağınız ürünü su, nem yalıtımında kullanabilirsiniz. Lineflex markalı bu ürünler kubbe ve teras çatılarda, kiremit altlarında, metal çatılarda, temel bohçalamalarında, bahçe çatılarında, bodrum perde duvarlarda, cepheleri giydirme işlemlerinde, yapay göltetlerde ve sulama kanallarında da kullanabilirsiniz. Özellikle dekorasyon havuzlarda da ülkemizde en çok tercih edilen üründür.

Kanyon Yapı firması web sitesinde yer alan PROJELER sekmesinden de Lineflex markalı işlerin referanslarını uygulama görüntülerini inceleyebilirsiniz.Lineflex markalı ürünümüzün fiyatı ile ilgili bilgiler için bizi arayabilirsiniz. Uzun ömürlü olan bu ürünü yenileme gereksimine de ihtiyaç duymaması nedeni ile doğa dostu olarak sizlere sunmaktayız. Ömürlük kullanımından ötürü genellikle doğaya çöp olarak dönmeyen bir üründür.

Daha fazla bilgi ve detaylar için bize hemen (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir