Mineral Akustik Board Ürün Fiyatı

Mineral Akustik Board Ürün Fiyatını öğrenmek için hemen web sitemizden yer alan detaylı bilgileri ve teknik dökümanlarını firmamızdan alabilir ve en uygun fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ecose Teknolojisiyle üretilmekte olan MİNERAL AKUSTİK BOARD ürünü duvar ve tavanlarınızda uygulanması gereken yüksek performanslı akustik yalıtım sağlamaktadır. Ses bariyeri görevini görmek üzere özel olarak dizay edilmiştir. Yüksek ses absorpsiyonu sağlayan akustik yalıtım levhası ürünü olan bu ürün esnek lif yapısı ve özel tül kaplaması sayesinde özel olarak uygulama sağlamaktadır. Ses yalıtımlarında rijit ve dayanıklı levha yapısı ile uzun ömürlü performans sağlamaktadır.

Bu ürünümüzün yüzeyine kaplanmış özel tülü sayesinde ürünün maksimum fayda sağlayan ses yalıtımının performansını uzun yıllar boyunca etkin bir şekilde göreceksiniz. Bu ürün kullanıldığında dış etkilerden yapılarınızı korur. Akustik Board ürünü iç mekanlarda ve son kat kaplama elemanlarının kullanılmadığı ya da limitli olarak kullanıldığı açık çerçeve sistem detaylarında kullanabilir.

Yangına karşı tepki sınıfı A1 olarak sistemlere işlenmiş olan bu ürün aynı zamanda yüksek ses yalıtımı sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

Düşük lamda değeri ile maksimum termal yalıtım sağlamaktadır. Yangına karşı yukarıda da bahsettiğimiz gibi A1 tepki sınıfı içerisinde yer almaktadır. Esnek lif yapısı sayesinde ürün kolay kesilir ve çok daha kolay ve kısa süre içerisinde uygulama alanlarına uygulaması yapılabilmektedir.

Sıkıştırılmış paketlerde paletli olarak sevk edilir ve paletleriniz bozulmadığı takdirde iç ve dış ortamlarda ürünleri stoklayabilirsiniz.

Ecose teknolojisi ile üretilen bu ürünler bağlayıcı içeriğinde fenol ve formaldehit yer almaktadır. Yükses ses absorpisiyon değerine sahiptir. Tavan dik yüzey uygulamalarında da ses yalıtım performansına katkı sağlamaktadır.

Sizlerde hangi ilde olursanız olun Mineral Akustik Board Fiyatlarını öğrenmek için Kanyon Yapı’nın hemen numarasını arayabilirsiniz.

Kalınlığa göre değişen adetlerde levha içeren ambalajlar, PE film ile sarılmıştır. Levhalar sıkıştırılmış paketlerde yer aldığından, paket açıldığında orjinal boyutlarına ulaşır. Paket üzerinde dikkat edilmesi gereken hususları gösteren piktogramlar yer almaktadır. Paleti hiç bir şekilde deforme edilmemiş ya da bozulmamış ürünler, açık ya da kapalı alanda depolanabilirler. Paletinden çıkarılmış ürünler ise kapalı alanda depolanmalıdırlar.

MP Mineral Akustik Board Fiyatları için hemen bizi arayın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir