MSP SuperTrans Bostik Fiyatları ( Şeffaf Hibrid Yapıştırıcı )

MSP SuperTrans Bostik ( Şeffaf Hibrid Yapıştırıcı ) markalı bu ürüne en uygun fiyatlardan sahip olmak sizinde elinizde.. Bostik MSP SuperTrans ürünü nem ile sertleşerek hava koşlullarına ve kimyasallara karşı dayanımı olan çözücü içermeyen bir üründür. Modifiye polimer esaslı şeffaf renkli elastik montaj yapıştırıcısı olan MSP Super Trans ürünü çoğu malzeme ile iyi yapışma sağlamakta olan bir üründür.

Havadaki nem ile sertleşmekte olan bu ürün tüm hava koşullarına ve kimyasallara karşıda dayanıklılık göstermekte olan çözücü içermeyen, silan modifiye polimer esaslı ve şeffaf renkli bir üründür. Elastik montaj yapıştırıcısı olarka da bilinmekte olan bir üründür.

MSP SuperTrans ürünü hem iç hemde dış mekanların tamamında uygulanabilir bir üründür. Montaj yerlerinde yapışma sağlayabilmektedir. Ahşap, metal gibi yapıştırmalarda çoğu malzemeye çok ama çok iyi yapışma sağlayabilmektedir. Elastik bir üründür.

Dikkat etmeniz gereken tek uygulama alanı ise Doğaltaş ve sentetik taş uygulamalarında kullanıma elverişli olmayışıdır.

Şeffaf Hibrid Yapıştırıcı olan Bostik markalı Süper Trans ürününün en uygun fiyatlıları tabiki de Kanyon Yapı’dır. Çünkü firmamız Bostik markalı ürünleri uzun yıllardır İstanbul’daki depolarımızdan ülkemizin bir çok ili ve komşu ülkelere ulaştırmaktadır. En uygun fiyatlardan bu muhteşem özelliklere sahip yapıştırıcıya sahip olmak için bize (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bostik MSP SuperTrans ürünü PCB, silikon ve solvent içermemektedir. Kokusuz olan bu ürün kalıcı olarak elastik bir üründür. Astar gerektirmeyen bu ürün şeffaftır. Detaylı bilgi ve en uygun fiyatlar için hemen firmamızın müşteri hizmetleri bölümünden bizlere ulaşın ve tüm merak ettiklerinizi firmamızdan öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir