Muhteşem Yapıştırıcı Ürünü Shell Tixophalte Wet

Muhteşem Bir Yapıştırıcı Ürünü Shell Tixophalte Wet ile tanışmaya hazır mısınız? Ahşap, metal, beton, cam, kiremit, tuğla, plastik, yalıtım panelleri ile bütün yüzeylere en kuveetli yapışabilme özelliği bulunan Shell’in dünya çapındaki laboratuarlarında geliştirilmiş bu ürünü yapıştırma’nın haricinde izolasyon su yalıtımı amacı ile de kullanılmaktadır.

Bitüm mastik olarak bilinen shell tixophalte modifiye kauçuk bazlı ve uzun ömürlü su izolasyonu sağlamaktadır. İzolasyon ve çok amaçlı yapıştırıcı malzemesi olan bu mükemmel ürün su iticiliği özelliği sayesinde, su içerisinde kalan alanlarda dahi uygulanabilmektedir. Shell Tixophalte Wet, suyun içinde kullanılabildiği gibi -35 ve +110 derece sıcaklıkları arasında tüm özelliklerini koruyabiliyor.

Su itme özelliği ile bu muhteşem ürün gölet, deniz, göl, su kanalları, havuzlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Sürekli akan suda dahi kullanılan muhteşem özelliklere sahip ürün zamanla aşınmamaktadır. Ayrıca üründe bulunan non toxic özelliği sebebi ile sağlığa zarar vermemesi nedeni ile içme suyu depolanan alanlarda da çekinmeden kullanilabilmektedir.

Shell Tixophalte Wet tüm yüzeylerde mükemmel yapışma sağlamaktadır. Ürün hakkında daha fazla bilgi ve fiyatlar için www.kanyonyapi.net adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda sizlere Shell Tixophalte Wet Özelliklerinden bahsedeceğiz. Bizi takipte kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir