Buhar Dengeleyici Örtü – Tyvek Solid

Nefes Alan Su Yalıtım Örtüsü – Tyvek Solid’in detaylı tanıtım içerikleri ve ürünün kendisine Kanyon Yapı Malzemeleri İnşaat ve Pazarlama Sanayii Ticaret Limited Şirketi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Buhar Dengeleyici Örtüler Hakkında bilgi almak için HEMEN BURAYI TIKLAYIN..

Esnef bir malzeme ile üretilen Dupont markasına ait Tyvek Solid ürünü hafif yapıdadır. Destekli çatılar veya duvar uygulamaları için markanın uzun uğraşlar sonucu geliştirmiş olduğu bu ürün ülkemizde sıkça kullanılmaktadır.

Tyvek Solid Uygulaması

Çatı tahtası ile direk temas halinde olacak şekilde serilmeli olan tyvek solid gergin olmalı ve baskı çıtaları kullanılarak sabitlenmelidir. Yalıtım örtüsü üzerinde bulunan yatay bindirme yerleri bantlanarak geçirimsiz hale getirilmesi uygulama yapan ustanın tercihine bağlıdır.

DuPont™ Tyvek Solid’in Temel Özellikleri

Stil adı: 1580B

Bileşim Çeşidi: Yüksek yoğunluklu polietilen

Baket boyutu: 1,50 m x 50 m, 2,80 m x 100 m

Baket ağırlığı: 7kg/ 23.5 kg

Alan başına kütle ( Birim ) : 82 g/m2

UV Dayanma : 4 ay

Ürün ( Kalınlık ) : Tabakanın Kalınlığı : 220 µm

Su buharı iletim değeri (sd): 0.03m

CE işareti:  Mevcut

Suya dayanıklılığı ile bilinen ve hafif olan buhar geçişlerine de onay vererek geçişini sağlayan TYVEK SOLİD, duvar yapısını dış hava koşullarından ve yoğuşmanın yarattığı etkilerden korumaktadır.

Tyvek Solid su buharlarını yüksek yüzdelerde geçirmektedir. Kurulumu kolay olarak hafif ve esnek yapıda olan bu ürün uygulandığı alanlarda uzun süreli güvenirlilik sunmaktadır. Yapının hava sızdırmazlığını arttırması ile birlikte az önce de bahsettiğimiz gibi uygulandığı tüm alanlarda, yapılarda çok uzun yıllar boyunca sızdırmazlığı korumaktadır.

Sizde bu muhteşem ürün Tyvek solid i yapılarınız için kullanmayı düşünüyorsanız hemen işinde uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilir veya sipariş vermek adına (0216) 314 56 40  numaramızı arayarak firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir