Nem Bariyeri Fiyat

Nem Bariyeri ve Buhar Dengeleyici ürünlerde toptan alımlarda en iyi fiyatları alabileceğiniz firmamız Kanyon Yapı, sizlere bir telefon kadar yakın. Hemen incelemekte olduğunuz web sitemizin NEM BARİYERİ bölümünü ziyaret edebilir ve yapılarınız için birbirinden farklı özelliklere sahip ve her biri birbirinden kaliteli buhar dengeleyici, nem bariyeri ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Günümüzde binaların kullanım amaçlarına göre farklı tiplerde nem bariyerleri bulunmaktadır. Yine bina yapılarında farklı olarak tasarlanmış olan çatılarda yer almaktadır. Kanyon Yapı ürünlerini güven ile tercih edebilirsiniz. Müşterilerimize prensiplerimiz dahilinde öncelikli olarak daima kaliteli ürünler sunmak ilk amacımızdır. Uzman kadromuz ile yapı ekipmanları alanında daima en iyi ürünlerin pazar araştırmasını yapmakta ve bünyemizde bu ürünlere yer vermekteyiz.

Neden Nem Bariyeri Tercih Edilmelidir?

* Nem bariyeri ürünleri uygulandığı yapılarda yoğunlaşmayı, yani terlemeyi önleyecektir.

* Nefes alan bir örtü olan nem bariyerlerinde su yalıtımı açısından dirençli ürünler tercih edilmektedir.

* Uzun yıllar geçse de uygulama sonrasında dahi üzerinde su durması durumunda suyun geçişine izin vermemektedir.

* Nem bariyerlerinde yer alan gözenekler nefes alması ve havayı süzmesi özelliğine sahiptir.

* Nem bariyeri ürünü nefes alma özelliği sayesinde yoğuşmayı engelleyecektir.

* Üst kaplamasındaki kauçuk tarzı yapısı ve iç katmanındaki örgülü iplik dokusu sayesinde daha fazla gerilme sağlayabilmektedir.

* Nem bariyerleri kontrollü nefes alma özelliğine sahiptir. Piyasada bulunan 2. 3. kalite nem bariyerlerine nazaran firmamızın sunduğu ürünler çok daha fazla dirençli olacaktır.

* Ürün uygulaması için yapılara taşınması oldukça kolaydır. İşçiler açısından bu nedenle maksimum işçi güvenliği de sağlanmaktadır.

* Tamamen su geçirmezlik sunan bu ürün yoğuşma problemini çözmektedir.

Yeni yapılarda ve eski tip çatılarda da tercih edilen nem bariyeri, buhar dengeleyici ürünler binaların nefes almasını sağlayan tek üründür. Sizlerde en iyi fiyatlardan nem bariyeri ürünlerine erişmek istiyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.

Kanyon Yapı nem bariyeri ürünleri hakkında bilgi almak için 0216 314 56 40 numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.