Nem Bariyeri Fiyatları

Nem bariyeri, buhar dengeleyici ve kesici örtüler, su yalıtım örtülerinde en iyi fiyatları edinebileceğiniz firma Kanyon Yapı’ya iletişim bölümünde yer alan numaralar üzerinden ulaşabilirsiniz. Nem Bariyeri Hakkında bilgi almak için HEMEN BURAYI TIKLAYIN..

Kısa bir tanım yapacak olursak nem bariyerleri su geçirimsiz örtüler olarak da bilinir. Buharın yüksek difüzyonu özelliği bulunan ve çatılarda, cephelerde ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan ürünlerden biri olan bu ürün suyu geçirmez. Düzenli ağ taşıyıcısı olan orta katmanlı bir yırtılma dayanıklılığı da sağlamakta olan bu ürünlerdir. Tyvek markası ile sunduğumuz nem bariyerleri aynı birim ağırlıkta olan diğer ürünlerden iki kat daha kuvvetlidir.

Adından da anlaşıldığı üzere nem bariyerleri yapıların içerisinde yer alan nemin etkili bir şekilde dışarı aktarılmasını sağlamaktadır. Edinmek istediğiniz nem bariyeri fiyatları için hiç çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. İşinin ehli müşteri hizmetlerimiz sizlere bu çevre dostu ürün ile ilgili bir çok bilgiyi telefondan da aktarabilmektedir. Tek uygulama ile çok uzun süre kullanılabilmektedir.

Nem Bariyeri Uygulama Alanları

Çatı ve çephe uygulamalarında tercih edilen bu ürünler, konutların kiremitten oluşan çatılarında, gökdelenlerin mekanik olarak uygulanan cephelerine kadar çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Her türlü soğuk ve sıcak, destekli ve desteksiz tüm kiremitten oluşan çatılarda, shingle ( kenetli ) çatılarda kullanılmakta olan nem bariyerleri ahşap külübelerde dahi tercih edilmektedir. Aynı zamanda villaların cephelerinde, sidding altlarında, plazalarda,iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, kamu binaları ve sağlık tesislerinde ısı yalıtımını korumaktadır. Bir başka deyişle binalarınızın en dışında su yalıtım kalkanı oluşturmakta olan bu ürünler için, nem bariyeri fiyatları almak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Nem bariyerleri ( Tyvek ) buhar geçişlerine açık, nefes alan su yalıtım örtüleridir. Binalarda yaşayan canlıların tüm iklimlerden oluşacak etkilerden ve risklerden korunması amacı ile kullanılmaktadır. Tyvek nem bariyerleri hava ve nemin binanın cevresindeki hareketlerini kontrol eder ve enerji verimliliğini arttırır.

Ürünlerimizin ülkemizin tüm illerine ve yurt dışına gönderimi vardır. Çevre dostu nem bariyerleri ve fiyatları için (0216) 314 56 40 numarasından Kanyon Yapı firmasına ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir