Nötr Silikon

Düşük ve yüksek sıcaklığa karşı özel bir dirence sahip olan nötr silikon aynı zamanda su basınç ve farklı hava koşullarına karşı dirençli olduğu tespit edilmiş bir üründür. Çöl sıcaklıklarına karşı dahi yüksek bir dirence sahip olan bu ürün giydirme cephe ve inşaat sektöründe en çok kullanılan yapıştırıcı ürünlerden bir tanesidir. Özellikle çift cam, ahşap, alüminyum, paslanmaz çelik, lamine cam, ABS gibi birçok malzemede astar kullanmadan yapışma özelliği sağlayarak diğer ürünlerden daha fazla tercih edilmekte ve farklı bir özellik göstermektedir.

Parasilico notr silikon diğer marka ve ürünler arasından sıyrılarak sizlere astarsız olarak işlenme özelliği kazandırmaktır. Astarsız olarak işlenmiş ağaç ve PVC üzerine yapışma özelliği de göstermektedir. Alkali özelliğine sahip olan ve uygulama kolaylığı olarak da kullanıcıya büyük rahatlık sağlayan bu ürün parasilico tarafından sizlere kazandırmakta yapı malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Nötr silikon şeffaf bir görünüme sahip beyaz ve siyah renkleriyle tercih edilebilir bir üründür.

Parasilico nötr silikon esaslı olarak tek bileşenli bir ürün olup havanın nemi ile birleşmekte ve yapıştırıcı olarak izolasyon alanında kullanılmaktadır. Geniş bir kullanım alanı olan bu ürün tamamen farklı özelliklere sahip olan tüm yüzeylerde tercih edilmektedir. Endüstride kullanılan malzemelerin hemen hemen tamamında astar uygulaması gerçekleştirmeden kuvvetli yapıştırma özelliği sağlamaktadır.

Parasilico solvent içermez, ultraviyole ışınlarına dayanıklıdır ve kullanıldığı ortamda meydana gelen ıslanmaya ve aşırı kurumaya dayanıklı bir üründür. Aynı zamanda bu ürün eksi 50 derece ile artı 150 derece arasında sıcaklık değişimlerine dayanıklıdır. Bu nedenle kutuplarda hatta ekvator da dahi rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Ambalaj olarak 310 milimlik küçük plastik ambalaja sahip olan bu ürünler 25 adetten oluşan koliler ile yapı ve izolasyon da kullanılabilmektedir.

Parasilico sizlere nötr silikon dışında daha birçok yapıştırıcı ürün daha kazandırmakta olup farklı kullanım alanları ve içerikleriyle geniş yelpazede yapıştırıcı ürünü tercihinize sunmaktadır. Yapıştırıcı ürünler sayesinde oldukça rahat bir şekilde dış cephe yalıtımı gerçekleştirilirken vakitten tasarruf sağlanması aynı zamanda mantolama sisteminde çeşitlilik de elde edilebilmektedir. Vidalama, astarlama gibi yorucu ve sıkıcı işlemleri bir kenara bırakarak muhteşem bir kullanım kolaylığı kazandıran nötr silikon geniş kullanım alanları ve alanlara gösterdiği kullanım rahatlığı birçok alanda sorunsuz bir uyumluluk sağlamaktadır. Böylece dayanıklılığı açısından da en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir.

Aşırı ıslaklık, kuruluk ve aşırı sıcaklık değişimlerinden etkilenmeyen aynı zamanda güneşin neden olduğu ultraviyole ışınlarından zarar görmeyen nötr silikon her alanda uyumluluk sağlayarak çok daha sorunsuz ve çok daha rahat bir şekilde hem görsel olarak hem de dayanıklılık açısından modern ve şık yapıları sizlere kazandırmaktadır. Ambalajlama özellikleri içerisinde bulunma sayılarına göre farklılık gösteren fiyatları ile sizler de parasilico nötr silikon ürününü güven içerisinde satın alabileceğiniz uygun fiyatlar ile de sizlere hizmet veren kaliteli firmalardan rahatlıkla satın alabilirsiniz. Böylece her alanda kullanabileceğiniz astarsız yapışma özelliği gösteren beton, tuğla gibi alkali yüzeylerde dahi muhteşem sonuçlar doğuran bu ürünü yapılarınıza kazandırabilirsiniz. Böylece giydirme sistemlerinde montaj işlemine dahi gerek kalmadan rahatlıkla istediğiniz korumayı sağlayabilirsiniz. Uygulamaların daha hızlı gerçekleşmesini sağlayan bu yapıştırıcılar sayesinde vakitten ve işgücünden tasarruf sağlanacaktır.

Parasilico nötr silikon sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak farklı büyüklüklerde ve sayıda koliler ile tercihinize sunulmaktadır. kanyon yapı bu ve benzeri yapı ve izolasyon ürünlerini sizlere ayrıcalıklı olarak kazandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir