PE Çift Taraflı Köpük Bant Siparişi

PE Çift Taraflı Köpük Bant Siparişi vermek isteyen, ilgili ürüne erişmek ve ürün ile ilgili bilgi almak isteyen siz değerli misafirlerimiz için kurumsal web sitemizde ürün ile kısa bilgileri vermiş bulunuyoruz. Sitemiz üzerinden Çift Taraflı Compact Bant ürünümüzü inceleyin ve hemen bize 0216 314 56 40 numarasından soru, sorunlar adına ulaşın.

Dış mekanlardaki tüm hava koşullarına dayanıklı olarak üretilmiş olan polietilen köpük malzemenin de içerisinde bulunduğu bu bantlar bir çok yüzeyde güçlü bir kullanım alanı sunmaktadır. Güvenilir bir yapıştırma isteyen kişilerin farklı renklerdeki tercihlerini de belirterek temin edebileceği bu ürünleri dilediğiniz adetlerde firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Firmamızın satışını yaptığı PE Çift Taraflı Yapışkanlı bantlar muhteşem yapışma performansı sunmaktadır. Ürünün en iyi özelliklerinden birisi ise, düz olmayan yüzeylerdeki yapışma esnasında sağladığı performansıdır. Ürün eskimeye karşı dayanıklı bir ürün ve uv ışınlarına, suya karşı dayanıklıdır.

Köpük bant uygulamalarını bir çok alanda kullanan müşterilerimiz bulunmaktadır. Faaliyet alanlarına bakıldığında, cep telefonlarında, tabletlerde, bilgisayarlarda, tv ve monitörlerde ürünün kullanımı mevcuttur. Ayrıca en fazla kullanım alanı olan ev ve otomotiv alanlarıdır. Araçlarınızın dış aksanlarının montajında, iç aksan montajlarında ve gövdesinde yer alan yapıştırma gereken yerlerde PE Köpük bant kullanılmaktadır.

PE Köpük bant ürününün mobilya, oyuncak, ev pencereleri, kapıları vb.. alanlar için de kullanıldığını bilmekteyiz. Hemen her alan için uygun olan bu bantlar ile ilgili en uygun fiyatları firmamız Kanyon Yapı telefon numaralarını arayarak edinebilirsiniz. Ürün nem direnci yüksek bir üründür. Su geçirmez. Düzgün olmayan farklı yüzeylerde yapıştırılması mümkün olabilen, mükemmel sonuçlar alabileceğiniz bir üründür.