PU Seal Poliüretan Mastik Fiyatları

Poliüretan Mastik olan PU Seal her türlü iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Poliüretan esaslı olan üstün sızdırmazlık ve yapışma özelliğine sahip olan bu ürün hava nemi ile kürlenen ve tek bileşenli izolasyon malzemesidir.

Uygun fiyatlı Bostik PU Seal mastik için hemen bizi arayabilirsiniz. Bizler Kanyon Yapı olarak Bostik markalı bir çok ürüne hızlı ve hemen ulaşım sağlamaktayız. PU Seal ürünü poliüretan mastikler kategorisinde sizlere ulaşmakta olan bir üründür. Bir çok özelliği bulunan bu ürünün kullanım alanları da oldukça geniş bir şekilde piyasada yer almaktadır. Kullanım alanlarının ilk sırasında yer alan inşaat sektörünün içersinde bulunan sabit aralıklar ve hareketli fugalarda da kullanılmak üzere geliştirilmiş bir üründür. Ürün aynı zamanda prefabrik yapı elemanlarının arasında, inşaat elemanları ve bloklarında, oturma payı olarak bırakılan fugaların kapatılmasında, çalışma payı olarak açık bırakılan fugaların kapatılmasında, binaların bir çok alanında, dekoratif, konstruktif amaçla yapılan blok ve detayların arasındaki boşlukların kapatılmasında kullanılabilmektedir.

Pu Seal poliüretan mastik ürünü aynı zamanda teraslarda ve balkonlarda da kullanılmaktadır. Duvarlarla döşemenin birleşim yerlerinde, alüminyum, ahşap ve PVC doğramalarının montajlarında kullanılan bu ürün her türlü yüzeye mükemmel yapışma sağlamaktadır. Başta beton, sıva, taş, mermer, ahşap, sac, emaye, tuğla, alüminyum, seramik gibi yüzeylere yapışma sağlayan bu ürün tek bileşenli izolasyon ve dolgu malzemesidir.

Bostik PU Seal Poliüretan Mastik ürünü yüksek seviyede plastisize madde içeren ve aşınmaya, çatlamaya karşı da dirençli olmayan plastik malzemelerde kullanılmamalıdır.

Poliüretan Mastik Bostik PU Seal ürünü açıldığı anda hemen kullanıma hazırdır. Tek bileşenli sızdırmazlık ve dolgu malzemesi olarak bilinen bu ürün kabarcıksız kürlenmektedir.

Hacim kaybı olmaksızın uzun yıllar boyunca elastikiyetini koruyan PU Seal ürünü sarkma yapmamaktadır. Aşınma ve yaşlanmaya karşı dayanıklı olan bu ürün ISO 11600 F25 LM gerekliliklerini karşılamaktadır.

Pu Seal ürünü sıcaklık değişimlerinden bir çok kimyasal maddeden etkilenmemektedir. Kurumasının ardından hemen sonra üzeri boyanabilir bir üründür.

Daha fazlası ve en uygun fiyatlardan yararlanmanız için hemen hiç çekinmeden firmamızın müşteri hizmetleri hattı olan (0216) 314 56 40 numarasını arayabilir ve en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir