Saplama Siparişi

Yapı ekipmanlarının olmazsa olmazı, saplama ürünlerinin dilediğiniz ebat ve adetlerdeki siparişlerini Kanyon Yapı firmamızdan verebilir ve Türkiye’nin her yerine geniş ulaşım ağı sayesinde, hızlı bir şekilde sevkiyatını yaptırabilirsiniz.

Kanyon Yapı olarak bağlantı yapı ekipmanları arasında en çok talep gören ürünlerden biri olan saplama civata ürünlerini temin etmekteyiz. Aynı çatı altında hizmetlerini sürdüren firmamız kesintisiz bir şekilde yaz kış demeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve sektörel fiyatlar bazında, tüm ürünlerinde en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. Kanyon Yapı’nın işine olan bağlılığı ve teknolojinin gelişmesi ile yapı ekipmanları, yapı bağlantıları alanında yeni tüm ürünleri anında bulup, sistemine eklemesi ile sizleri daima düşünmekte ve yapı firmalarının bu ürünlerden haberdar olmasını sağlamaktadır.

Saplama ürünler bir çok sektörde kullanılan ürünlerdir. Çeşitli çap ve boylarda olan saplamaların, dilediğiniz çap ve boy ebatlarına sahip olanlarını sizler için üretebilmekteyiz. Genel olarak kullanım alanına baktığımızda saplamalar prefabrik yapı alanında daha çok tercih edilir. Ürünler ankraj bulonları, uydu ve iletişim antenlerinin bağlantı aşamaları, araba sektörü sanayisinde aks bağlantılarında, inşaat alanında ise çelik yapı bağlantılarında yüksek ve maksimum performans sağlayabilen ürünlerdir.

Saplamalara baktığımızda pek çok sektöre hakim bir ürün olduğu görülmektedir. Elektrik alanında ise 1 ve 2 metreye sahip saplamalar da kullanılabilmektedir. Vida mili olarak da anılan saplama ürünü için Kanyon Yapı firmasına 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Saplama fiyatları, vida mili çeşitleri için hemen bizi arayın, nerede olursanız olun, hangi adetlerde olursa olsun, ürünlerimizi size ulaştıralım.