Sika Çatı Yalıtım Ürünleri

Yeni SİKA çatı yalıtım ürünleri arasındaki yerini alan Sikagard®-570 W Elastic Skin + Fibers TR ve diğer tüm SİKA markalı ürünler için Kanyon Yapı sizlerin hizmetindedir.

Sika‘nın daima teknolojiyi takip ettiğini, daima yeniliklere açık olduğunu bilmekteyiz. Uzun ömürlü olacak olan tüm çözümlere açık olan ve yüksek performans sağlayacak olan tüm ürünler için firmamızı arayabilirsiniz. Sika’nın bir çok ürününe Kanyon Yapı güvencesi ile erişebilmeniz, istediğiniz adreslere ürünlerin gönderilmesini sağlayabilmeniz mümkündür.

Sika‘nın yeni geliştirmiş olduğu çatı yalıtım ürünü oldukça kolay uygulanabilir bir üründür. Fiber likit su bazlı olan bu membrana baktığımızda, özellikleri arasında yüksek uv dayanımı bulunmaktadır. Çatlaklarda köprüleme özelliği bulunan bu ürün, yaya trafiği olan yerlerde kullanılabilir, dayanıklı bir üründür. Ürünün en büyük özelliklerinden biriside nefes alan yapıya sahip olması olarak bilinmektedir.

Çatı yalıtım ürünlerine bakacak olursak, Sika markalı çatı yalıtım ürünleri şu şekildedir;

* Sikagard®-570 W Elastic Skin + Fibers TR
* Sikalastic®-495 T
* Sikalastic®-835 I
* Sikatherm® PIR
* Sika® Primer EP-20

Bunların yanı sıra Sika‘nın merak ettiğiniz tüm ürün çeşitleri ile ilgili bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetlerimizde sizlerden gelecek olan çağrılar yanıtlanmakta ve tüm aklınızdaki sorular cevaplanmaktadır. Ürün siparişi ve bilgisi için 0216 314 56 40 numarasından Kanyon Yapı firmasına ulaşabilirsiniz.

Sika markalı tüm ürünler, dilediğiniz adetlerde istediğiniz adreslere geniş servis ağımız sayesinde ulaştırılabilmektedir.