Silirub No5 He Nötr Dış Cephe Silikonu Fiyatları

Silirub No5-He Nötr Cephe Silikonu olarak bilinen bu ürün SOUDAL markası tarafından özellikle kötü hava koşullarında kullanılmak üzere geliştirilmiş olan bir silikondur. Genelde dış cephelerde aşırı sıcaklarda, yüksek nemli iklim koşullarında yer alan ve bu koşullara maruz kalabilen malzemelerin yüzeylerinde çok rahat bir şekilde uygulayabileceğiniz bu ürüne ülkenin neresinde olursanız olun Kanyon Yapı aracılığı ile en uygun fiyatlardan erişebilirsiniz.

Silirub No5 ürünü çeşitli yapı elemanlarının da ek yerlerinde bulunan, yüksek derecelerde ve fazlaca harekete maruz kalan bağlantılarda, genleşme derzlerinde de kullanılmaktadır. Ürün çok kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Eğer ki profesyonel uygulayıcı değilseniz dahi en kolay ve basit şekilde uygulama yapabilirsiniz. Bu konuda dilerseniz firmamızı arayarak gerekli bilgileri de alabilirsiniz. Ürünün rengi solmaz ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanım sağlayan bir üründür. Silirub No5 kokusuz bir üründür.

Soudal Silirub No5-He Nötr Cephe Silikonu kokusuzdur. Kürlenmesinin ardından dahi kalıcı bir mükemmel elastikiyet sağlamaktadır. Geniş bir renk skalasına sahip olan bu ürün ISO 11600 standartlarına uygun olarak üretilmiş, düşük modüllüdür. Çözücü içermeyen ürün yağmur, don, rüzgar, ozon ve aşırı sıcaklara dahi çok dayanıklıdır.

Cam, lamine cam kaplama alüminyum, galvaniz çelik, alüminyum kompozit panel, beton, taş gibi malzemeler üzerinde mükemmel yapışma özelliğine sahiptir.

SILIRUB NO5-HE TEKNİK ÖZELLİKLERİ

* Hızlı doku oluşumu
* Geniş renk skalası mevcuttur.
* Çok kolay uygulanır
* Solmaz ve UV ışınlarına dayanıklı
* Sertleşme sonrası kalıcı elastikiyet
* Birçok malzemede çok iyi yapışma
* Düşük katsayı

SILIRUB NO5-HE UYGULAMALAR

– Yapı ve inşaat derzlerinde
– İşlenmiş ahşap ve cam arasındaki sızdırmazlık uygulamaları
– PVC ve cam arasındaki sızdırmazlık uygulamaları
– Cam işlerinde en iyi sızdırmazlık sağlar.

SILIRUB NO5-HE KULLANIMA DAİR

Yöntem: derz dolgu tabancası
Uygulama sıcaklığı: +5°C to +35°C
Temizleme: Kullanımdan hemen sonra beyaz ispirto ile
Sonlandırma: Doku oluşumundan önce, sabunlu çözelti ile
Onarım: Silirub NO5 ile

Sizlerde bu muhteşem özelliklere sahip ürünü sipariş vermek isterseniz firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir