Simson Foam Tape (Çift Taraflı Köpük Bant) Fiyatları

Simson Foam Tape (Çift Taraflı Köpük Bant) Fiyatlarını muhteşem fiyatlarımızdan edinebilirsiniz. Simson foam tape ürününü en iyi fiyatlardan firmamız aracılığı ile edinebilirsiniz. Çift taraflı köpük bant ürünü bir yüzüne koruyucu folyo bulunan çift taraflı bir banttır. Ürün HDPE yapışkan köpük bant ürünüdür. Kaplama panelleri üzerine ilk yapışmayı sağlamaktadır.

Yapıştırıcıların tam kalınlıkta olmalarını sağlayan bu ürün KOMO sertifikalarına dahil edilmiştir. Ürün bir çok hava koşulunda yüksek birleşim dayanımı sağlamaktadır. Çift taraflı köpük bant ürünü foam tape için hemen firmamıza web sitemizde yer alan adres ve telefon numaraları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Simson Foam Tape ürününün muhteşem özellikleri vardır. Ürün kaplama panellerinin kullanılmalarında kullanılmaktadır. Siyah renkli olarak temin edebileceğiniz bu ürünü en iyi fiyatlardan firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Bu tarz ürünlerde ürünlerin üretim tarihi ne kadar eski olursa o kadar verim almanız düşmektedir. Firmamız Kanyon Yapı BOSTİK markalı bir çok ürünü anında yeni ürün olarak göndermekte olacaktır. Çift taraflı köpük bant sistemine dair bilgileri ve fiyatları bize ulaşarak edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir