Simson Panel Tack Yapıştırma Sistemi Ürün Fiyatı

Simson Panel Tack Yapıştırma Sistemi Ürün Fiyatı ile ilgili aramalarınızda rastladığınız firmamız KANYON YAPI’nın kurumsal web sitesini ziyaret ederek bir çok bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

Dünya’nın en iyi sızdırmazlık malzemeleri üreticisi ve en büyük yapıştırıcı firması olan BOSTİK markasının Polimer teknolojisini geliştirerek en üst noktalara taşımaktadır. Geçen her gün çok daha fazla tercih edilen ürünleri arasıdna kullanılmak üzere SİMSON PANEL TACK‘ı ülkemizin pazarına sunmuştur.

Mimarların genel olarak tercih etmesinde, estetik duruşlarının uygulama alanlarında olan başarılı işlemlerinin yanı sıra pratik ve hızlı uygulama yapılabilmesi ile su ve ısı yalıtmında muhteşem derecelerde avantajlar sağlar.

Ms polimer bazlı bir ürün olan dış cephe panellerinde uygulanan ve yüksek basınçla üretilen laminat kaplama panelleri özellikle yüksek basınçla üretilen laminatların kaplama panellerinde, cephelerin yüzeylerinde bağlanmalarında, nemle kürlenmekte olan son derece elastik bir yapıştırıcı üründür.

Simson Panel Tack ürünü bir çok alanda başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Çatı kenar kaplamalarında, dış cephe kaplamalarında rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir üründür. AYnı zamanda kaplama panellerinin yapıştırılmasında ve siberik kaplama gibi uygulama alanlarında muhteşem bir yapıştırma sağlamaktadır.

Simson Panel Tack BOSTİK markasına ait bir üründür. Bostik markalı ürünlerin en iyi fiyatlarını firmamızdan alabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bu muhteşem ürün Simson Panel Tack izosiyanat ve solvent içermeyen bir üründür. Mükemmel derecelerde mekanik dayanımlara sahiptir. Gerilim kuvvetinin ideal şekilde dağılmasını sağlayan bu ürün çok uzun süreli elastikiyete sahip bir üründür.

Simson Panel Tack uygulandığı alanlarda hızlı montaj sağlayabilmektedir. Hava koşullarına ve neme karşı muhteşem dayanık sağlamaktadır. Dış ve iç uygulamalarda da aynı bağlama sistemi kullanılabilmektedir. Ürün aynı zamanda komo sertifikalıdır. Yangına dayanıklı bir üründür.

Simson Panel Tack ürün fiyatları için hemen bizi 0216 314 56 40 numaramızı çevirerek arayabilirsiniz. Kanyon Yapı’yı arayarak BOSTİK markasına ait bir çok ürüne firmamızın web sitesinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bostik markalı ürünleri firmamız sizlere bulunduğunuz adrese kadar ulaşımını sağlamaktadır.

Detaylar için hemen ve hiç zaman kaybetmeden bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir