Simson Primer PanelTack Astar Fiyatları

Bostik markasına ait olan Simson Primer PanelTack ürününü metaller üzerindeki yapışma dayanımını arttırmak amacı ile ve kaplama panelleri üzerinde yer alan yapışmanın dayanımını arttırmak amacı ile kullanılan bir yıkama astarı olarak piyasadaki yerini korumaktadır. Ahşap yüzeylerin temizlik ve dayanımını arttırması amacı iel kullanılan siyah renkli astar da yer almaktadır. Bunun ismi ise Simson Primer SX Black olarak piyasada yer almaktadır.

Simson Primer PanelTack Astar Fiyatlarını (0216) 314 56 40 numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Bostik Simson Primer PanelTack ürünü belirli kaplama panellerinin, anodize alüminyum ve lake yüzeyler üzerinde oluşmakta olan ön işlemlerin yapılması amacı ile kullanılmakta olan bir üründür. Astar olan bu ürün panel yapıştırma sistemleri kategorisi altından sizlere ulaşmaktadır. Kanyon Yapı bu incelediğiniz üründe sizlere ülkenin en iyi toptan fiyatlarını sunacaktır. Firmamız ülkemizin komşu ülkeleri, ülkemizin tüm illeri ve ilçelerinde sizlere web sitemizde yer alan tüm ürünleri ulaştırmakta ve en iyi fiyatları sizlere sunmaktadır. Adet alımlarınız ve koli alımlarınız için en iyi fiyatları alabilmeniz adına müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Simson Primer PanelTack ürünü metallerin, kaplama panellerinin üzerinde yapıştırma dayanımını arttırmak amacı ile en çok kullanımı sağlanmaktadır. Ürünün uygulanmasının ardından kurumasının süresi de oldukça kısa olan bir üründür. Ürünün kurumasının süresi yaklaşık olarak 10 dakika olarak hesaplanmıştır. Kullanımı kolay olan bu ürün yıkama, astar ve temizleyici olarak aynı ürün içerisinde yer almaktadır. SKG’03.08.056.1 ve SKG’03.08.056.2 no.lu KOMO sertifikalarına dahil edilmiştir. Ekonomik fiyatlı olan bu ürün bir çok işinize çözüm sunabilecek bir ürün olarak bilinmektedir.

Kanyon Yapı Bostik markalı ürünler ülkenin tüm noktalarında en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırmakta olan bir firmadır. Detaylar için hemen bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir