Sızdırmazlık Malzemeleri Fiyatları

Sızdırmazlık Malzemeleri Fiyatlarını talep ettiğiniz tüm ürünler için firmamız Kanyon Yapı’ya ulaşabilir veya önce kurumsal web sitesinden bir çok sızdırmazlık ürününü inceleyebilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Bitümlü sızdırmazlık ve yapıştırma macunları genelde tamir, montaj, yapıştırma ve sızdırmazlık amaclı kullanılan malzemelerdir. Baca diplerinde, dolgu ve tamirlerin uygulanmasında, su geçirimsizliğinde, çatı pencereleri montajında, havalandırma kapakları ve girişlerinde, anten ve boru çıkışlarında su geçirimsizliği için kullanılan bu malzemelerin tümü firmamız tarafından sizlere sağlanmaktadır.

Bu tarz ürünler genelde kolay uygulanabilir olduğundan evinizde kendiniz de uygulama işlemi için ilgili adımları izleyebilir ve tamamlayabilirsiniz. Aramış olduğunuz tüm ürünler için sitemizin irtibat bölümünde yer alan numaralar üzerinden firmamızda işinin ehli sızdırmazlık malzemeleri uzmanlarına ulaşabilir ve en iyi fiyatları edinebilirsiniz.

Sızdırmazlık malzemeleri arasında son zamanlarda ülkemizde adından sıklıkla söz ettiren Shell Tixophalte Wet Bitüm mastik ürününden de sizlere kısaca bahsetmek isteriz. Shell Tixophalte, büyük ölçekli sanayiden evreye kadar çok çeşitli işler için dolgu maddesi, derz dolgu maddesi veya yapıştırıcı olarak soğuk olarak uygulanabilen kullanıma hazır bir bitümlü bileşiktir. Su yalıtım özellikleri su altında uygulanabileceği anlamına gelir. Shell Tixophalte bitümlü mastik sızdırmazlık maddesi 20 yılı aşkın bir süredir inşaat endüstrisi uzmanları, esnaflar, inşaatçılar ve DIY meraklıları tarafından kullanılmaktadır. Kauçuk modifiye bitüm esaslı özenle seçilmiş bileşenlerden formüle edilmiştir, uygulanması kolaydır ve uzun süreli koruma ve su geçirmezlik sunmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca harekete, hava koşullarına, kimyasal maddelere ve diğer çevresel faktörlere karşı yüksek direnç için formüle edilmiştir.

Bitümlü madde çeşitleri ise 3’e ayrılır. Doğal asfaltlar yani göl, kum ve kaya asfaltları, Petrol Asfaltlar, asfalt bazlı, parafin ve asfalt parafin bazlılar ve Katranlardır. Bitumlu su yalıtım ürünleri suya dayanıklı ve yalıtım özellikleri olmasından ötürü su yalıtım malzemeleri ürüneleri olarak da bilinmektedir. Çok yönlülükleri çoğu yapının yenilenmesine ve korunmasına hitap eden yenilikçi, hızla kuruyan ve püskürtme ile uygulanan su yalıtım ve sızdırmazlık teknolojilerini tedarik ediyoruz.

Sitemizde yer alan yüzlerce ürünü inceleyebilmek adına BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir