Sızdırmazlık ve Yapıştırmada Ekyeri Bant Fiyatları

Sızdırmazlık ve Yapıştırmada Ekyeri Bant Fiyatlarını alabileceğiniz en iyi özelliklere sahip RAPTOR EKYERİ BANDI ürününü Kanyon Yapı firmamızdan temin edebilirsiniz.

Genelde eğimli çatılarda tercih edilen ekyeri bant ürünlerinin eşsiz derecede yapıştırma özelliği sayesinde buhar tutucuların, nem bariyerlerinin yapıştırılması sağlanmaktadır. Özellikle geçiş yerlerinin örtülmesi konusunda, eklenmeleri ve bağlantı alanlarında bağlantının sağlanamsı amacıyla kullanılmakta olan bu kaliteli ürün hava sızdırmazlığı sağlar. Ayrıca Ekyeri Bandı sayesinde kontraplak ve suntaların birleştirme yerleride kapatılır.

Raptor Ekyeri Bant ürünlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. Raptor markalı bu bant ürünümüz akrilik yapışkanlıdır. Polyester lif takviyeli olan ürünümüz tek taraflı beyaz renge sahiptir. Nem bariyerler, buhar dengeleyicileri ve buhar kesici örtülerin tamamında montaj aşamalarında, ek yerlerinde, tamir işlemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir banttır.

Osb yüzeylerde, ahşaplarda, beton ve tuğla alanlarında örtülerin birleşim noktaları için kullanılmakta olan bu ürün UV ışınlarına da dayanıklı bir üründür. Rulo şeklinde sunulan bu ürüne en uygun fiyatlardan firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

En iyi ekyeri bant fiyatlarını öğrenmek için 0216 314 56 40 numarasından bize ulaşın. Firmamızın satışını toptan bir şekilde sunduğu bu ürün yüksek performanslı bir yapıştırıcı özelliği sağlamaktadır. Mükemmel ve anında tutucu özelliği bulunan bu ürün masif inşaat malzemelerinde yukarıda da belirttiğimiz gibi uygulanabilmektedir. Esnek bir malzemesi bulunan ürün farklı yüzeylerde de optimum fayda ve sızdırmazlık sağlayabilir. Sizlerde solvent içermeyen bu muhteşem ürünümüzü temin edebilirsiniz.

Zaman kaybetmeden en iyi fiyatları elde etmek isterseniz hemen bizi arayın.