Soudafoam FR Gun Köpük Yangın Geciktirici Ürün Fiyatları

Soudafoam FR Gun Köpük Yangın Geciktirici Ürün Fiyatlarında SOUDAL Markalı tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe de sizlere en iyi fiyat garantisini KANYON YAPI olarak sunuyoruz.

Soudafoam FR Gun ürünü 360 dakikaya akdar yangın geciktirici köpük olarak bilinmektedir. Soudafoam GUN ürünü tek bileşenli, kendi kendine genleşebilen ve ozon tabakasına asla zarar vermeyen yakıtları bünyesinde barındıran bir üründür. Direk kullanıma hazır bir şekilde bulunan poliüretan köpük bazı durumlarda da sizlere 360 dakikaya kadar koruma sağlayabilir.

Soudafoam FR Gun ürünü aynı zamanda duman ve gaza karşıda sızdırmazlık sağlamaktadır. Uygulandığı alanda çok iyi doldurma özelliği bulunan bu ürün bir çok yüzeyde de mükemmel yapışma sağlamaktadır. CFC ve H-CFC içermeyen bu ürün yüksek ısı ve ses izolasyonlarında da sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Soudafoam FR Gun ürünü mükemmel yapışma kuvveti sağlamakta olan bir üründür. Art genişletme ve küçülme olmayan bu ürün mükemmel kararlılık sağlamaktadır. Tam kurumasının ardından boyanabilen SOUDAL markasına ait ürünelr arasında Soudafoam FR Gun ürünü de bulunmaktadır.

Bir çok alanda uygulanabilen ve tercih edilen bu ürün soğuk depo alanlarının ısı yalıtımının iyileştirilmesi ve ses yalıtım tabakalarının uygulanmasında kullanılabilmektedir. Ürün yalıtım malzemelerinin bağlanması ve yapıştırılması için de tercih edilmektedir. Ses geçirmez bir ekranın oluşturulması için de tercih edebileceğinzi Soudal markasına ait bu ürünü kablo, boru bağlantı sızdırmazlıklarında da rahatlıkla seçebilir ve uygulayabilirsiniz.

Soudal markalı ürünler arasında yangına en fazla dayanıklılık sağlayan ve geçiktirme sağlayan bu ürün pencere ve kapıların yangın geciktirici alanlarında montaj edilebilmektedir. Tavan, zemin ve bölme duvarlarda tercih edilebilen ürün yangın ve duman geciktirici özelliği bulunmaktadır. Boşlukların doldurulması ve yangın geciktirme özelliği sebebi ile çatı kontrüksiyonlarınd da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sizlerde bu muhteşem özelliklere sahip ürüne sahip olmak istiyorsanız bulunduğunuz il farketmeksizin bizi arayabilirsiniz.

En az 20 saniye boyunca aerosol kutuyu çalkalayın.
Adaptörü kapağa yerleştirin. Uygulama öncesinde bir su püskürtücü ile yüzeyleri nemlendirin. Durdurmak için aplikatör üzerindeki basıncı kaldırın. Köpüğün yayılması için, boşluk ve delikleri %80 oranında doldurun.
Uygulama boyunca düzenli aralıklarla çalkalamayı tekrarlayın. Eğer tabakalarla çalışmak zorundaysanız, her tabakadan sonra nemlendirme işlemini tekrar ediniz. Taze köpük Soudal Köpük Temizleyicisi (Soudal FoamCleaner) veya aseton kullanılarak temizlenebilir. Sertleşen köpük
sadece mekanik olarak temizlenebilir.
Çalışma sıcaklığı: +5°C +35°C arasıdır.( 20°C – 25°C arası önerilir)

Kanyon Yapı firmasının satışa sunduğu tüm ürünleri en uygun fiyatlardan dilediğiniz ile kargolatarak satın alabiliriniz. Firmamıza ülkenin tüm noktalarından +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir