Soudal Butyrub Polimer Bazlı Mastik Fiyatları

Soudal Butyrub Butilen Polimer Bazlı Buhar Yalıtımlı Mastik ürünü olarak da bilinen bu ürün sizler için firmamızdan ülkenin tüm noktalarına kolay gönderim ve kaliteli paketleme yapılarak gönderilmektedir. Ürüne en iyi toptan fiyatından sahip olmak isterseniz Kanyon Yapı firmamızı aramanız gerekmektedir. Soudal markalı ürünlerin Türkiye’de en fazla satışının yapıldığı ve en çok kazanç sağlayacağınız uygun fiyat garantisinin verildiği firmamıza +90 216 314 56 40 numarasından hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Soudal Butyrub Mastik ürünü daima plastik tek bileşenli, polibüten bazlı bir dolgu malzemesidir. Tüm SOUDAL ürünleri gibi bu üründe istenildiği zaman istenildiği noktaya kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Gergin bir dokusu ve elastik doku oluşumu sağlanan uygulamasında 24 saat sonra uygulamanın yapıldığı alanda üzeri boyanabilmektedir.

SOUDAL markasına ait olan Butyrub ürünü bir çok bina yüzeyi üzerinde çok iyi yapışma sağlamaktadır. UV ve tüm hava koşullarına uyumlu bir şekilde geliştirilen ve üretimi sağlanan bu ürün uygulandığı alanların tamamında kimyasallara karşı da muhteşem bir direnç sağlamaktadır. Uygun fiyatlı SOUDAL markalı ürünleri firmamız KANYON YAPI sizlere projelerinizde uygulayabilmeniz için en hızlı şekilde ulaştırıyor.

Soudal Butyrub ürünü %5 e kadar sınırlı hareket ile birletirilmektedir. Otomotiv gövdelerinde, konteynerların birleşme noktalarında dolgu malzemesi olarak da kullanılabilen bu ürün ayrıca duvar, pencere çerçeveleri, kapı, pencere eşikleri gibi alanlarda da birleşme noktalarında da kullanılabilmektedir. Ahşap, çelik ve beton alanlarda tek katmanlı cam montajlarında da ürün tercih edilebilir.

Soudal Butyrub Kullanım uyarıları
Yöntem: Elle veya pnömatik derz dolgu tabancası yardımı ile dolgu maddesi uygulanır. Bir dolgu spatulası ile dolgu maddesi düzeltilir.
Uygulama sıcaklığı: +5°C +30°C arasında uygulanır
Temizleme: Kurumamış Butyrub beyaz ispirtolu malzeme ve araçlar ile temizlenebilir. Kurumuş dolgu malzemesi ise mekanik olarak çıkarılabilir.
Sonlandırma: Sabunlu su ile
Onarım: Butyrub ile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir