Soudal Calofer 1500 Derece Yüksek Isıya Dayanıklı Mastik Satın Al

Soudal Calofer 1500 Derece Yüksek Isıya Dayanıklı Mastik Ürünümüzü sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilir ve SOUDAL Markalı tüm ürünlerde olduğu gibi CALOFER ürününde de en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Soudal markasının muhteşem bir ürünü olan yüksek ısıya dayanıklılık sağlayan Calofer Mastik ürünü her türlü endüstriyel alanda, konut projelerinde yüksek ısı alanlarında başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir. Yüksek ısıya dayanıklılık gösteren alanlar için özel olarak geliştirilmiş olan ideal bir mastik olarak bilinmektedir.

+1500 Dereceye kadar dayanabilme özelliğine sahip olan Calofer ürünü kürlenmesinin ardından asla çatlama ve kırılma yapmamaktadır. Soudal Calofer şöminelerde, barbekülerde, fırın ve kazanlarda hatta her türlü ısıtma sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir üründür. 320 Ml’lik ürün içerisinde bulunan bu muhteşem özellikli ürüne sizlerde en uygun fiyatlardan firmamız aracılığı ile sahip olun.

Kürlenme esaslı yüksek kaliteye sahip olan sızdırmazlık macunu Calofer 1500 Derece üzerinde dayanabilen ve sert bir birleşme noktası oluşturmak amaçlı uygulanabilmektedir. Ürün asbest içermemektedir ve kesinlikle sertleşmesinin ardından çatlama yapmamaktadır.

Soudal Calofer Ürün Uygulama Alanları

Isıtma sistemlerinin, fırınların, şöminelerin montajında ısının bulunduğu ve bulunacağı her alanda uygulanabilecek bir ürün olan Calofer her türlü yüksek sıcaklığa maruz kalacak olan birleşme noktaları ve açıklıkların sızdırmazlığı için idealdir.

Soudal Calofer Ürün Kullanım Detayları

Yöntem : Silikon tabancası, spatula, mala

Uygulama sıcaklığı : 5°C 30°C arası

Temizleme : Su

Onarım : Soudal Calofer ile

Sizlerde muhteşem fiyatlardan temin edebileceğiniz bu ürünü hemen 0216 314 56 40 numarası üzerinden sipariş verin. Firmamız muhteşem fiyatları ve paketleme sistemleri ile sipariş verdiğiniz tüm ürünleri adet sayısına bakmaksızın hemen adresinize kargolamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir