Soudal Epdm Yapıştırıcı Ürün Fiyatı

Özel amaçlar için kullanılan yapıştırıcı listesinde yer alan Silirub EPDM ürünün en uygun fiyatlısı ve orjinal ürününe Kanyon Yapı firmasından ulaşabilirsiniz. Epdm yapıştırıcı diye piyasada bir çok ürün ile karşı karşıya gelebilirsiniz ancak bunların içerisinde en kalitelisi olan SOUDAL markasının ürünü olan yapıştırıcının en uygun fiyatlısı firmamızdan temin edebilirsiniz.

Soudal Epdm Yapıştırıcı Ürün Fiyatı için hemen kurumsal web sitemizi ziyaret edebilir ve web sitemizde alan müşteri destek numaramızdan gerekli bilgileri, teklifleri alabilirsiniz.

Silirub Epdm ürünü doğal, elastik, silikon baslı, tek bileşenli derz dolgu malzemelesi olarak bilinmetkedir. Yüksek kaliteli olan bu ürün kolay uygulanması ile en çok tercih edilenler arasındaki yerini daima korumaktadır. Solmaz ve uv ışınlarının tamamına dayanıklı olan bu ürün uygulandığı alandaki sertleşmesinin ardından kalıcı bir elastikiyet sağlamakta ve cephelerinizde kullanılan epdm esaslı memranlarınızın yapıştırma özelliğine de sahip olmaktadır. Oldukça fazla malzeme yüzeyinde de aynı zamanda çok iyi yapışma sağlamaktadır. Bunlardan bazıları cam, beton, kör kasa, galvaniz, alüminyumlar, tuğla, gaz beton vb.. bir çok alanı kapsamaktadır.

Desteğe hiçbir şekilde ihtiyaç duymayan bu ürün bir çok yüzeyde en iyi yapışma özelliğine sahiptir. Adından da anlaşılacağı üzere bu ürünümüz özellikle EPDM özellikli ürünlerin yani malzemelerin yapıştırılması için geliştirilmiş olan SOUDAL’ın vazgeçilmez ve en çok satan ürünleri arasında yer almaktadır.

Kanyon Yapı’da Soudal markalı ürünleri İstanbul’dan tüm Türkiye’ye satışını yapan kurumsal firmadır. Sizlerde bu ürünlerin den iyi fiyatlarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Soudal Silirub Epdm Yapıştırıcının Özellikleri

* Rengi solmaz.
* UV ışınlarına yüksek dayanım sağlar.
* Kolay uygulanır.
* Kürlenme işleminin ardından dahi elastik kalmaktadır.
* Epdm yapıştırma işlemleri için özel olarak geliştirilmiştir.
* Sayısız materyale mükemmel yapışma sağlamaktadır.
* Düşük modüllü bir üründür.

En uygun Epdm Yapıştırıcı ürünlerin fiyatlarını öğreneceğiniz telefon numarası (0216) 314 56 40‘dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir