Soudal Firecryl FR Yangın Geciktirici Mastik En Uygun Fiyatları

Yangına dayanımlı mastik olarak da bilinen FireCryl Fr ürününe firmamız aracılığı ile istediğiniz adetlerde ulaşabilirsiniz.

Toptan Soudal ürünü satış firması olarak ülkenin önde gelenleri arasında yer alan KANYON YAPI Firecryl Fr ürününü sizlere muhteşem fiyatlardan sunmaktadır. Firecryl Fr tek komponentli kullanıma hazır bir üründür. 120 dereceden daha yüksek ısılara dahi maruz kalındığında genleşerek alevlerin ve dumanın da yayılmasını önleyici özelliği bulunan bu ürün 240 dakikaya kdar yangın geçiktirme özelliğine sahiptir.

240 dakikaya kadar yangın geçiktirici muhteşem özelliği ile dünyada tek, Soudal Firecryl FR ürünü EN 1366 Kısım 4 : NBN13.020-BS 476/20 sertifikalıdır. Dumanların ve yangın geçişlerine dayanıklı olan bu ürün 120 dereceden daha yüksek sıvılara maruz kaldığı durumlarda genleşmekte ve alevlerle dumanların yayılmasını önlemektedir. Firecryl FR ürünü gözenekli yüzeylerin tamamında ve metal alanlarda mükemmel denecek kadar iyi yapışma sağlamaktadır. Aynı zamanda kurumasının ardından da ürün boyanma özelliğine sahip bir üründür.

310 Ml olan ürünün paketinde 15 adet bulunmaktadır. Sizde sipariş vermek istediğiniz adetlerle birlikte bizlere 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

BAZI ONAYLARI

Test raporu 9297 – Gent Üniversitesi : NBN 713.020,EN 1366-4

Warrington Yangın Araştırma Raporu : BS476 : Kısım 20

TNO Raporu 2000 : CVB-R00703

Elastik kalan ve üzeri kurumasının ardından boyanabilen Firecryl FR akrilik dispersiyon esaslı, tek bileşenli şişebilen plastoelastik bir derz dolgu malzemesi olarak bilinmektedir. Solmaz ve kurumasının ardından asla su geçirmez bir ürün olan bu ürün gözenekli yüzeylerde muhteşem yapışma sağlamaktadır.

Firecryl FR Uygulama Alanları

Ürün iç kısımlarda uygulanabilir ve yangına dayanıklı uygulama alanları sağlar. Sıva çatlakları ve betonlar için ateşe dayanıklılık sağlayan bu ürün dolgu malzemesi olarak kullanılabilmektedir. İnşaat sektöründe bağlantı noktalarında ateşe dayanıklılık sağlayan ürün %10 oranına dek hareketi bulunan bağlantı noktalarında ateşe dayanıklılık sağlamaktadır.

Ürün uygulama şekli el ile veyahut pnömatik derz dolgu tabancası ile olabilmektedir. Dolgu spatulası ile dolgu maddesi düzeltilebilen bu ürünün uygulama sıcaklığı ise +5 derece ile + 30 derece arasındadır. Don ihtimali bulunduğunda veyahut yağmur beklendiği hava koşullarında ürünü uygulamanızı öneririz. Kurumamış olan Firecryl FR su ile rahatlıkla temizlenebilmektedir. Şayet kurumuş ise de dolgu malzemesi mekanik olarak çıkarılabilmektedir.

Sizlerde talep ettiğiniz sayılara bakmaksızın, her koşulda firmamıza ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarda FireCryl Fr ürününü sizlere KANYON YAPI güvencesi ile ulaştırmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir