Soudal Fix All Classic Mastik 290 ml Ürün Fiyatı

Soudal Fix All Classic MS Polimer Mastik 290 ml Ürün Fiyatı için hemen firmamız KANYON YAPI’yı arayabilir ve en uygun Soudal markalı ürün fiyatlarını alabilirsiniz.

Yüksek yapıştırma gücüne sahip olan Soudal markalı ürün grubunun içerisinde yer alan Fix All Classic ürünü tek bileşenli ve yüksek derece ve kalitede derz dolgu malzemesi olarak bilinmektedir. Ms-Polimer esaslı olan Fix All Classic ürününün muhteşem özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

Soudal Fix All Classic Ürün Özellikleri

Bu ürün muhteşem yapıştırma sağlamaktadır. Gözenekli yüzeylerde ve doğal taş zeminlerinde asla leke bırakmamaktadır. Fix All Classic ürünü iyi renk kararlılığı, hava ve UV direnci sağlamakta olan bir üründür.

Fix All Classic ürünü su bazlı boyalar ile boyanabilirlilik sağlamaktadır. Kurumadan sonra kalıcı elastikiyet sunan bu muhteşem ürün bir çok yüzeye yapışma sağlayabilmektedir. Hafif ıslak yüzeylerde bile kaliteli yapışma sağlayan Fix All Classic ürünü yüksek yapışma gücüne sahiptir.

İyi uygulama ürünleri arasında bulunan bu ürünün aletle şekillendirebilme özelliği de mevcuttur.

Soudal Fix All Classic Ürün Uygulama Alanları

Soudal markasının ürün grupları arasında sıkça göreceğiniz ve tercih edilen bu ürün doğal taşlar için yapıştırma ve sızdırmazlık uygulamalarında ülkemizde en çok tercih edilenler arasındadır. Mermer, granit gibi doğal taşlarda sıklıkla kullanılan bu ürün aynı zamanda Sıhhi uygulamalar için de ideal bir tercih olacaktır.

Aynı zamanda titreşimli yapılar arasında güçlü esnek yapıştırma sağlayan ürün, kat birleşme noktalarında ise sızdırmazlık amacı ile kullanıma uygundur.

Genel olarak tüm inşaat ve yapı sektöründe sızdırmazlık ve yapıştırma uygulaması alanlarında Soudal markasının Fix All Classic ürünü tercih edilebilmektedir.

Fix All Classic Kullanım Önerileri ve Uyarıları

Yöntem: Manuel veya pnömatik derz dolgu tabancası
Uygulama sıcaklığı: +5°C +35°C arası
Temizleme: Uygulamadan hemen sonra ve kurumadan önce Fix ALL temizleyici ile
Alet ile şekillendirme: doku oluşumundan önce sabunlu çözelti ile
Onarım: Fix ALL ile

Ürün 290 Ml kartuşlar ile satışa sunulmaktadır. Kanyon Yapı olarak ihtiyaç duyduğunuz bu ürüne toplu alımlarınızda muhteşem fiyatlar sunmaktayız. Üstelik firmamız sadece Türkiye’ye değil, ülkemizin bir çok noktasına ürün kargolama, sevkiyat işlemlerini de yapmaktadır.

Son yıllarda komşu ülkelerden alınan toplu siparişleri de en kısa süre içerisinde hazırlıyor ve adreslerine gönderiyoruz. Sizlerde daima ihtiyaç duyduğunuz Soudal Markalı Fix All Classic ürünleri için en ama en uygun fiyatları 0216 314 56 40 numaralı telefon numaramızdan alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir