Soudal Fix All Crystal 290 ml Kartuş Kristal Şeffaf Ürün Fiyatı

Fix ALL Crystal ürünü doğal, elastik, tek bileşenli Ms-Polimer esaslı yapıştırma ve dolgu malzemesidir. Üstelik kristal berraklığında bir üründür. Soudal Fix All Crystal 290 ml Kartuş Kristal Şeffaf Ürün Fiyatını öğrenmek için ise bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Tamamen şeffaf olan bu ürün genelde astarsız, nemli ve hemen hemen bütün yüzeylerde üstün kalitede yapıştırma gücü sağlamaktadır. Yüksek performanslı mekanik özellikler bulunan bu ürün kolay işlenebilirlilik ve sonlandırma içermektedir.

Soudal markasına ait olan Fix All Crystal ürünü düşük sıcaklıklarda bile yeterli uygulama akışkanlığına sahip olan bir üründür. Azami güvenlik ve sağlık unsurlarını barındıran bu ürün su bazlı boyalarla, bir dizi diğer boya sistemlerini de içererek boyama yapılabilir bir üründür. Tam kurumadan sonra ise ürün daima elastik şekilde hizmet vermeye başlamaktadır.

SOUDAL Fix All Crystal ürünü bütün Soudal markalı ürünlerde olduğu gibi tüm dış cephelerde, iç cephelerde sızdırmazlık ve yapıştırma uygulamalarında kullanılabilir bir üründür. Farklı inşaat ve yapı ekipmanlarında uygulanan bu ürün şeffaftır ve elastik yapıştırma sağlar.

Cam ve diğer saydam denilebilecek tüm malzemelerin iç kısımlarından yapıştırma için de kullanılabilir bir üründür.Süper Saydam bir ürün olan fix all crystal sunduğu güçlü ve sızdırmaz yapıştırma özelliklerinin yanında %100 şeffaftır.

GIDA İLE TEMASA UYGUN

Soudal markasına ait olan Fix All Crystal mutfaklarda kullanıma uygun olarak test edilmiş ve ilgili birimler tarafından onaylanmış bir üründür.

%100 ŞEFFAFTIR

Soudal markasına ait olan bu muhteşem ürün %100 şeffaf olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

HERZAMAN ESNEKTİR

Soudal markasının ürünü olan Fix All Crystal esnekliğini daima korur. Ürün uygulandığı alanlardaki hareketleri muhteşem bir şekilde abrorbe etmektedir. Fix All ürünleri yüksek harekete sahip derzlerde sızdırmazlık amacı ile kullanılması amacıyla birebirdir.

Fix All Crystal Ürün Uygulama Alanları

Mutfak tezgâhlarında
Duş tekneleri ve kabinlerde
Panoların yapıştırılmasında
Kırılan vazoların tamirinde
Aksesuar ve objelerin tutturulmasında
Banyolarda sızıntıların giderilmesinde
Cam objelerde sızdırmazlık sağlanmasında

SOUDAL HAKKINDA

Soudal, profesyoneller ve son tüketiciler için sızdırmazlık ürünleri, yapıştırıcılar ve poliüretan köpük üreten Avrupa’nın bağımsız en büyük üreticisidir. 2014 yılında yaklaşık 630 Milyon € cirosu, dünya genelindeki 2400’ü aşkın çalışanı ve 15 üretim noktası bulunan ve halen kurucusu Vic Swerts’ün yönettiği bu aile şirketi yapı kimyasalları alanında uluslararası bir uzman oyuncu konumuna gelmiştir. 2011 yılında Türkiye’de Işık, 2013’de Slovenya’da TKK ve 2014’de ABD’de Accumetric şirketlerinin satın alınması Soudal’ın uluslararası arenada büyüme hırsının altını çizmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir