Soudal Fix All High Tack 290 ml Kartuş En Uygun Fiyat

Soudal Fix All High Tack isimli bu muhteşem özelliklere sahip ürünü Kanyon Yapı firmamız aracılığı ile daima bulabilir, daima en uygun fiyatlardan toplu alımlarınız için temin edebilirsiniz.

290 Ml kartuşlar halinde satışa sunulan bu ürün için en iyi fiyatları sizlere sunmakta olan ekibimize web sitemizde yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz. Ürün hakkında edinmek istediğiniz bilgileri ise kurumsal sitemizden veya bu içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Hava ve UV direnci çok yüksek olan ve iyi bir renk kararlılığına sahip olan Fix All High Tack ürünü tek bileşenli ve yüksek yapıştırma gücüne sahiptir. Yüksek kalitede bulunan bu ürün ön tutunma gücüne de sahiptir. MS-Polimer esaslı olan bu ürün yapıştırma ve dolgu malzemesi olarak da ülkemizde sıkça tercih edilmekte olan bir üründür.

Soudal Fix All High Tack Ürünü Özellikleri

Ürün öncelikle uygulanmasının ardından tam kurumanın ardından daima elastiktir. İyi renk kararlılığına sahip bu ürün hava ve UV direnci yüksek bir şekilde üretilmiş ve sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Ürünü diğerlerinden ayıran önemli bir özelliği ise tüm su bazlı boyalar ile boyanabilir olmasıdır. Ekolojik avantajları ise izosiyanat, çözücü, silikon içermemektedir. Nemli ve ıslak yüzeylerde iyi bir yapıştırma sunan bu ürün çok kolay uygulanabilmektedir. Kolay işlenilirlik ve sonlandırma olan Fix All High Tack ürünü kesinlikle kokusuz bir üründür.

Fix All High Tack ürünü hızlı kuruma sunar, hızlı bitiş kuvveti birikimi ve yüksek dik mukavemeti bulunan üründe astar gerekli değildir. Başlangıç aşamalarında destek ihtiyacınızı azaltarak yüksek ön yapışma sunar.

Fix ALL High Tack Ürün Uygulaması Alanları

Fix ALL High Tack isimli bu ürün diğer tüm ürün uygulama alanlarında bulunduğu gibi inşaat ve yapı sektörlerinde de sızdırmazlık ve yapıştırma sağlamaktadır. Profil ve levhalarda elastik yapıştırma sunulan bu ürün. Diper yaygın kullanıma sahip alanlarda da yapıştırmada elastikiyet sunmaktadır. Titreşimli konstrüksiyonların elastik yapıştırmasında uygulanan bu ürüne Kanyon Yapı firmamız aracılığı ile muhteşem uygun fiyatlardan sizde yararlanabilirsiniz.

Fix All High Tack Ürün Kullanım Detayları ve Uyarıları

Yöntem: Manuel veya pnömatik derz dolgu tabancası
Uygulama sıcaklığı: +5°C +35°C arası
Temizleme: Uygulamadan hemen sonra ve kurumadan önce Fix ALL temizleyici ile
Alet ile şekillendirme: doku oluşumundan önce sabunlu çözelti ile

0216 314 56 40 numarası üzerinden firmamızı arayarak en uygun fiyatları alabilirsiniz. Ürün detayları ve en iyi fiyatları için Fix All Hihg Tack fiyatı taleplerinizi müşteri destek numaramıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Kanyon Yapı ürünlerini dilediğiniz adreslere, tüm ülkeye ve komşu ülkelere gönderebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir