Soudal Fix All Turbo 290 Ml Fiyatı – En Uygun Fiyatlı Soudal Ürünleri

Soudal markasının yeni ürünleri arasında yer alan Fix All Turbo ürünü çok hızlı kuvvet birikimi özelliğine sahip ve aynı zamanda tek bileşenli, yüksek kalitede SMX Polimer esaslı yapıştırma, dolgu malzemesi olarak bilinmekte ve piyasadaki yerini korumaktadır. Ürüne çok uygun fiyatlardan ulaşmak isteyenleri Kanyon Yapı firması çağrı merkezine 0216 314 56 40 numaralarından ulaşması mümkündür.

Soudal markalı bir çok ürünü ülkenin en uygun fiyatlarından adresinize kadar ulaştırmaktayız. Bunların içinde en çok talep gören FİX ALL TURBO ürünü de dahildir. Bu ürünü bizi arayarak istediğiniz adetlerde toplu veya adet bazında sipariş verebilirsiniz.

Fix all turbo ürünü uygulamasının ardından ortalama 20 dakika içerisinde kürlenen bir üründür. Her türlü yapışma işleminde bir çok yüzeye uygulanabilen bir üründür. Üstün kaliteye sahip olan bu ürün, tek komponentli, elastik, SMX Polimer bazlı mastik ve yapıştırıcı ürün olarak bilinmektedir. Hızlı koruma istenilen alanlarda mükemmel bir tercih olacak olan Soudal Fix All Turbo ürünü 20 dakikada kuruma süresi ve 3 saatin ardından da taşıma gücü ile piyasanın en hızlısıdır. Tüm yüzeylerde ve bir çok materyalde üstün yapışma özelliği bulunmaktadır.

Fix All Turbo Ürün Özellikleri

* Fix All Turbo ürünü tam kurumasından sonra da daima elastiktir.
* Kurumadan sonra da su bazlı boya ile boyanabilmektedir.
* Soudal Fix All Turbo renk kararlılığına, hava ve UV ışınları direncine sahiptir.
* Bitiş mukavemeti olarak yüksek oranlara sahiptir.
* Hızlı elleçleme ve çok hızlı kuvvet birikimi sağlamaktadır.
* Fix All Turbo hafif nemli yüzeylerde dahil olarak, en yaygın yüzeylere yapışma sağlamaktadır.

Fix All Turbo Ürün Uygulama Alanlarından Bazıları

* Ürün inşaat sektörlerinde uygulanabilmektedir.
* Metal endüstrisinde yapıştırma uygulamalarında kullanılmaktadır.
* Levha, profil ve diğer yaygın kullanıma sahip yüzey parçalarında ( ahşap, mdf, sunta vb. ) elastik yapıştırmada kullanılmaktadır.
* Birçok farklı inşaat ve yapı uygulamalarında elastik yapıştırma sağlamaktadır.

Sizlerde bu muhteşem özelliklere sahip ürüne sahip olmak, adresinize ulaşımlarını sağlattırmak istersenize hemen Kanyon Yapı firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir