Soudal Gasket Seal Isı Silikonu En Uygun Fiyatları

Soudal Gasket Seal Isı Silikonu En Uygun Fiyatlarını KANYON YAPI firmasının web sitesinde yer alan müşteri hizmeti numaralarını arayarak öğrenebilirsiniz.

Isıya dayanıklı silikonlar arasında bulunan ürünümüz + 60 dereceden + 285 derece sıcaklığa dayanan bir üründür. Gasket Seal ürün grubunun en ateşli, en çılgın ürünüdür. Çok yüksek sıcaklıklara dahi dayanabilen bu ürün silikon bazlı bir üründür. Elastik tek bileşenli olan bu ürün yüksek kalitede dolgu malzemesi olarak bilinmektedir.

Soudal Gasket Seal Isı Silikonu Kırmızı 310 ml olarak adet bilgisi olan bu ürüne dilediğiniz adetlerde, kolilerde firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Toptan alımlarınızda öğreneceğiniz muhteşem fiyatlarımızla ürünleri ülkemizin her iline ve komşu illere muhteşem fiyatlardan ulaştırmaktayız. Gasket Seal ürünü çok kolay uygulanabilen bir üründür.

Soudal Gasket Seal Isı Silikonu çok yüksek sıcaklıklara kadar dayanıklılık sağlamaktadır. Aynı zamanda ürün uygulanmasının ardından kuruduğunda elastik kalmaktadır. Tipik asetik kokusu bulunan ürün ülkemizde ısıya dayanıklı silikonlar arasında en fazla tercih edilen ürünlerden biridir.

Soudal Gasket Seal Isı Silikonu ısıya karşı dayanıklı olması gereken contaların oluşturulmasında kullanılmaktadır. Aynı zamanda metal parçalar arasında sızdırmazlık yapmak için ve motor & pompaların contalarında da sıklıkla yapım aşamasında tercih edilmektedir. Soudal markasının bu ısıya dayanıklı ürünü aynı zamanda ısıtma sistemlerinde de ustaların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Mutfak aletlerindeki sızdırmazlık, ısıtma ürünlerinde sızdırmazlık vb.. alanların tamamında uygulanabilen muhteşem bir üründür.

Ürün asetik karekterinden ötürü bazı metallerde, örneğin bakır ve kurşun gibi ürünlerde etki edebilmektedir. Ürüne dair merak ettiğiniz tüm detayları ve fiyatlandırma bilgileri için firmamız KANYON YAPI’ya Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinden +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyatlı Gasket Seal ürünü için bizi aramadan asla karar vermeyin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir